Dünya devi THY'den birlik vurgusu

Ülkemizdeki zorlu süreçleri bütünüyle bertaraf etmek adına, milli havayolu şirketimiz THY yeni reklam filminde milli birliğe vurgu yaptı.

 Türk Hava Yolları, yeni reklam filminde, milli bir çağrıya imza attı. THY'nin yayına giren son reklam filminde, TRT'de ekrana gelen Diriliş Ertuğrul dizisinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan seslendirme yaptı. Çekimleri, Atatürk Havalimanı yeni hangardaki Airbus A321 tipi uçakta gerçekleştirilen filmin çekim etabında, 80 kişilik kayıt ekibi ve 75 kişilik oyuncu ekibi görev aldı. Çekimlerin devamında yapım aşaması iki hafta süren filmde yer alan Airbus A321 tipi uçağın modellemesi üzerinde özel olarak çalışıldı. 68 saniye ile yayınlanan filmin yönetmen koltuğunda ise Mehmet Kurtuluş oturdu. 

“ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ” 

THY'den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Ulusal değerlerin söz konusu olduğu her süreçte daimi misyonumuz gereği, üzerimize düşeni yapmaya her koşulda hazır olduğumuzu bir kez daha yineliyor, “Bu Yolculukta Beraberiz” başlığıyla hazırladığımız reklam filmini, bugün itibariyle aziz milletimizin beğenisine takdim ediyoruz.”

Biz güçlendikçe onlar zayıflar

Reklam filmiyle ilgili yorumlarını belirten Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı; “Bugün dünyanın 120 ülkesindeki 296 destinasyonda bayrağımızı büyük bir gururla taşıyor olmak, bir onurdur. Değerlerimize olan bağlılığımızla daha da büyüdüğümüz, milletçe bütün olduğumuz takdirde, bizler için hiçbir şeyin zor olmayacağı bilincinden hareketle; Türkiye olarak biz güçlendikçe, tüm güçlüklerin zayıflayacağına inanıyoruz” dedi.

DAYANIŞMA MESAJI VERDİ

Reklam filmi, temas ettiği her detayla, Türkiye’nin dünyada benzeri bulunmayan milli dayanışma gücünü izleyicisine yoğun bir şekilde hissettiriyor. Genel anlamda, ülke olarak aydınlık bir geleceğe ve umut dolu yarınlara doğru emin adımlarla ilerleyişin mesajını veren film, taşıdığımız bayrağın en değerli hazinemiz olduğunun altını çiziyor.