Peugeot 5008 ile gücünü kanıtladı

Peugeot, ürün gamında yükseliş stratejisi çerçevesinde yeni modellerini ve sınıf lideri teknolojilerini, 16. Uluslararası Otomobil Fuarı Auto Show 2017’de, yeni mimarisiyle göze çarpan standında otomobil severlerle buluşturuyor. 

21-30 Nisan tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan İstanbul Auto Show 2017’de Peugeot Türkiye, 3. Salon’da yer alan 1 140 m2’lik standında, 14 modeliyle yerini aldı.  

GÖRKEMLİ AÇILIŞ OLDU 

SUV Segmentine tamamen yeni bir soluk getiren yedi koltuklu Yeni SUV Peugeot 5008 ve Hafif Ticari Araç pazarına iddialı giriş yapmaya hazırlanan Yeni Peugeot Traveller Türk tüketicilerle ilk kez buluştu. Çok kısa zaman önce Türkiye’de satışa sunulan ve dünyada ilk defa İstanbul Auto Show 2017’de sergilenen Yeni Peugeot 301 ve Türkiye’de ilk kez sergilenecek modellerin tanıtımı vesilesiyle, Peugeot DMOA Bölge Direktörü Jean Christophe Quesmard fuarın açılış günü yani dün,  Peugeot standında düzenlenecek olan Basın Toplantısı’na katıldı. 

SPORTİF DE YER ALDI 

Ayrıca otomobil severlerin efsane olarak adlandırdığı 208 GTI by Peugeot Sport modeli ve sportif karakteri ile 308 GTi by Peugeot Sport’da Peugeot markasının sportif genlerini öne çıkararak Performans alanında yerlerini alıyor.