CHP’li belediyelerde her yer pislik içinde 

CHP’lilerin yönettiği yerlerin çukur, pislik ve çöp içinde olduğunu belirten Eroğlu, Kılıçdaroğlu’na “Gel, bir de AK Partili belediyelere bak” çağrısında bulundu. 

Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu, AK Parti Zonguldak İl Başkanlığı'nı ziyaret ederek, burada partililere seslendi. Zonguldak’ın 15 Temmuz’da dimdik ayakta durduğunu, milli irade nöbetlerinde meydanları doldurduğunu hatırlatan Eroğlu, “Tarihimizin en kanlı ve en alçak hain darbe girişimine karşı milletimizin kahramanlığı sadece kendi tarihimize değil, bütün dünya tarihine kahramanlık destanı olarak geçti” dedi. Daha fazla çalışmaları ve bütün milleti kucaklamaları gerektiğini dile getiren Eroğlu, şunları kaydetti: “Seçimlerden önce yapılan çalışmalar seçim esnasında yapılanlardan çok daha tesirlidir. Kemal Kılıçdaroğlu diyor ki, 'Gelsin CHP'li belediyeleri görsün.' Biz CHP'li belediyeleri görüyoruz. Çukur, pislik, çöp. 

HİÇBİR AYRIM YAPMIYORUZ 

Gel Kılıçdaroğlu, AK Partili belediyelere bak, çiçek gibi her yer. Dolayısıyla fark bu. Birisi çukur, diğeri çiçek gibi bir belediye. Belediyelere çok büyük imkanlar veriyoruz. Hiçbir ayrım yok, eskisi gibi kayırmacılık yok, çünkü bizde adalet var çünkü biz Adalet ve Kalkınma Partisi'yiz.”