HDP'den zoraki Eren Bülbül mesajı! Hain PKK'nın adını anmadılar, Hürriyet'se manşetten gördü

Trabzon Maçka'da PKK saldırısında şehit düşen Eren Bülbül için mecburiyetten mesaj yayınlayan HDP, açıklamasında alçak terör örgütü PKK'yı anmadan saldırıyı zoraki kınadı. Ana akım medyanın dümeninde bulunan Hürriyet'se bu rezil açıklamayı marifetmiş gibi manşetten verdi!

 

HDP Eş Genel Başkanı Serpil Kemalbay, Trabzon'un Maçka İlçesi'nde, güvenlik güçleriyle PKK'lı teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan 15 yaşındaki Eren Bülbül için başsağlığı mesajı yayımladı.

 

AÇIKLAMADA PKK'NIN ADI YOK AMA ZAVİYEDEN KINAMA SÖZCÜKLERİ ÇOK!

HDP Eş Genel Başkanı Kemalbay'ın Eren Bülbül için yayımladığı başsağlığı mesajı şöyle:"Trabzon'un Maçka ilçesinde çıkan çatışmada 15 yaşındaki Eren Bülbül'ün hayatını kaybettiğini büyük üzüntüyle öğrendik. 15 yaşında bir çocuğun çatışmalı bir ortama sürüklenmesi kabul edilemez. Eren Bülbül'ün hayatını kaybetmesinde sorumluluğu bulunanları kınıyoruz. Eren Bülbül'e rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Barışı ve demokrasiyi inşa etmek için tüm kararlılığımızla mücadeleye devam edeceğiz. 'Ölüm' ve 'çocuk' sözcüklerinin yan yana durmayacağı günler için çabalarımızı sürdüreceğiz."

 

HÜRRİYET HER FIRSATTA HDP'NİN PROPAGANDASINI YAPIYOR!