• Bist 100
  101.728
 • Dolar
  5,3104
 • Euro
  6,0113
 • Altın
  228,2361
İstanbul
2 / 11
0530 708 54 54
0530 708 54 54
17 Mayıs 2018 07:06 | Perşembe

Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast tehdidinde bulundu, FOX Tv direkt verdi

Muharrem İnce'nin canlı yayında 'Demirel ve Özal nasıl gittiyse, Erdoğan da öyle gidecek' sözü üzerine FOX Tv hemen ekrana KJ olarak 'Özal nasıl gittiyse Erdoğan da öyle gidecek' yazdı. Bu skandal sosyal medyada da büyük tepki topladı.

Muharrem İnce'yi canlı yayında ağırlayan Fox TV, büyük bir skandala imza attı.

İNCE'NİN TEHDİDİ SONRASI FOX TV'DEN SKANDAL KJ!

İnce'nin 'Demirel nasıl gittiyse, Özal nasıl gittiyse, Erdoğan da öyle gidecek' sözünün hemen ardından Fox TV, ekrana 'Özal nasıl gittiyse Erdoğan da öyle gidecek' şeklinde bir KJ yazdı.

ÖZAL'IN ŞÜPHELİ ÖLÜMÜ

Bilindiği üzere, 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın daha Cumhurbaşkanlığı'nın dördüncü yılında vefat etmesi yıllarca tartışılmış, Özal'ın zehirlendiği ihtimali üzerinde durulmuştu. Bu şüpheli ölüm, bugün de halen esrarını koruyor.

İNCE NASIL BÖYLE BİR ÖRNEK VERİR!

Fox TV'nin skandal KJ'si bir yana, Muharrem İnce'nin, Erdoğan hakkında Turgut Özal örneğine başvurması seyircide şaşkınlığa sebep oldu. Çünkü Turgut Özal'ın cumhurbaşkanlığı seçimle değil, şüpheli bir ölümle son bulmuştu.

İNCE TRT'Yİ YERLA YEKSAN EDERKEN, DOLAR KENDİLİĞİNDEN DÜŞECEK
 
Seçimi kazanması halinde parlementer sisteme geri dönüleceğini vadeden İnce, TRT'deki yapıyı da yerle yeksan edeceğini açıkladı.  Döviz kurundaki yükselişe nasıl bir çözüm bulacağına dair soru yöneltilen İnce, "Hiçbir şey yapmasam dolar kendiliğinden düşecektir." şeklinde karşılık verdi.
 
''ESED'LE BARIŞIRIM, YÖNÜMÜ BATI'YA ÇEVİRECEĞİM''
 
Muharrem İnce'ye, eçimi kazanması halinde Türk dış politikasının ne yönlü bir seyir izleyeceği soruldu. İnce bu soru üzerine yönünü tamamen Batı'ya çevireceğini ve çocuk katili zalim Esed ile de barışacağını ifade etti.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ YAĞIYOR

Muharrem İnce'nin ve Fox TV'nin ortaya koyduğu bu skandala sosyal medyadan büyük tepki geldi.

FOX TV, YOUTUBE'DAKİ CANLI YAYININI DURDURDU

Skandal KJ'ye gelen tepkilerin yoğunlaşması üzerine Fox TV Youtube'daki canlı yayın linkini bir süreliğine askıya aldı.

İşte gelen tepkilerden bazıları: