TIME dergisinden büyük skandal! Erdoğan'ın tanıtım yazısı Can Dündar'a yazdırıldı

TIME 100 adı verilen ve dünyanın en etkili 100 kişisinin sıralandığı geleneksel TIME 100 listesinde büyük bir skandala imza atıldı. Liderler kategorisinde listeye geren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tanıtım yazısını provokatör Can Dündar yazdı.

 

TIME 100 adı verilen ve Time dergisinin 5 kategoride dünyadaki en etkili 100 kişiyi sıraladığı liste yayımlandı. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan listeye liderler kategorisinden girdi. 

 

Bu yıl 14. kez hazırlanan TIME 100 listesi, öncüler, titanlar, sanatçılar, liderler ve ikonlar olmak üzere 5 ayrı kategoride dünyanın en etkili isimlerini belirliyor. 'Liderler' kategorisinde Recep Tayyip Erdoğan, Donald Trump, Vladimir Putin, Papa Francis gibi isimler yer aldı.

 

 

TANITIM YAZISINI CAN DÜNDAR'A YAZDIRDILAR

Time Dergisi en etkili liderler listesine giren Erdoğan'ın tanıtım yazısında bir skandala imza attı. Dergi Erdoğan'ın tanıtım yazısını Türkiye'de casuslukla suçlanan ve hakkında yakalama kararı bulunan Can Dündar'a yazdırdı. Dündar, tanıtım yazısında Erdoğan'a olan nefretini kustu.

 

haber7