• Bist 100
  94.183
 • Dolar
  5,9449
 • Euro
  6,6401
 • Altın
  244,7126
İstanbul
13 / 23
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
12 Mayıs 2018 00:27 | Cumartesi

'Adamlıktan uzaksın'

Serhat Akın, Hadise'yle geçmişte aşk yaşadığını itiraf edip 'O zamanlar çirkindi, beğenmemiştim' demişti. Küplere binen Hadise, 'Uzaktan adamsın ama adamlıktan uzaksın' dedi.

Ahmet DÖĞEN

Fenerbahçe’nin unutulmaz futbolcularından Serhat Akın, Twitch platformunda yaptığı canlı yayında şunları söylemişti: “Hadise o zaman küt saçlıydı ve çirkindi. Beğenmemiştim. Allah beni kahretmesin. Sonradan açıldı. Arap atı gibi” yorumunda bulunmuştu. Serhat Akın’ın bu yorumuna sinirlenen Hadise, açtı ağzını yumdu gözünü. “Uzaktan adamsın adamlıktan uzaksın” notunu paylaşan şarkıcı Hadise altına şunları yazdı: “Cevap vermem normalde ama tekrarlıyorum kadının bu kadar şiddet gördüğü bir dönemde, kadınların kızların susmadan seslerini yükseltmeleri gerekirken ben de susamam ve sesimi duyurmalıyım! Ben bu konuda ne kadar sesimi yükseltsem o kadar da bu ‘kadına şiddet” benim üzerimden yapılmaya devam ediliyor. Sesimi yükseltiyorum diye mi? Kadınlara korkmayın konuşun diyorum diye mi? Ağzım açık okuyorum okuduklarımı, bu şahıslar adına, daha doğrusu eşleri ve evlatları kızları adına üzülüyorum.  

EŞİNİ KÜÇÜK DÜŞÜRDÜ 
Düşünsene baban kalkmış başka bir kadın hakkında belaltı yorumlarda bulunmuş ve mesleğiyle değil saygısızca yaptığı yorumla gündemde. Ben utanırdım ve eminim eşi de küçük düşürüldüğünün farkında… Benim babam işçiydi, şimdi emekli, bana pahalı kıyafetler almak için parası yoktu. Ama benim babam adam gibi adam. Bu cümleyi söylemek her evlada nasip olur inşallah.’ 

Otilia'dan ayrılıp ava çıktı

Sevgilisi Otilia'dan ayrıldığını açıklayan Sinan Akçıl, eski aşkları Hadise ve Hande Yener için 'İsterlerse birlikte çalışırım' dedi.

Çapkın müzisyen Sinan Akçıl önceki akşam Karaköy Çilek'te sahne aldı. Uzun zamandır aşk yaşadığı Rumen şarkıcı Otilia Bruma'dan ayrıldığını dile getiren Sinan Akçıl 'Bugün itibariyle Otilia'dan ayrıldım, artık sevgilim yok' dedi. Eski aşkları Hadise ve Hande Yener'i diline dolayan Sinan Akçıl, 'Kimseye bir kırgınlığım yok. Denk gelirsek tabii ki onlarla da çalışabiliriz. Özellikle Hande'yle çalışmayı çok isterim' diyerek herkesi şaşırttı.  

Yıkılan plajla dalga geçti

Hadise'nin yıkılan plajını diline dolayan Hande Yener 'O mekan kapatmış ben yenilerini açacağım' dedi.

Popçu Hande Yener önceki akşam Nişantaşı’nda sevgilisi Ümit Cem Şenol'la bir mekandan çıkarken görüntülendi. 'Yakında yeni projelerle karşınıza çıkacağım' diyen popçu, 'Bu yaz Bodrum ve Çeşme’de mekanlar açacağız. Başkaları mekan kapatmış biliyorsunuz, şampiyon her zaman benim' diyerek Hadise'nin ticaretteki başarısızlığıyla alay etti. 

 • MAGAZİN
 • SPOR
 • YAŞAM
 • SANAT