• Bist 100
  98.454
 • Dolar
  5,3234
 • Euro
  6,0499
 • Altın
  219,2755
İstanbul
8 / 14
0530 708 54 54
0530 708 54 54
28 Ocak 2018 00:00 | Pazar

Aleyna yüksek uçar 

İddialı açıklamalarıyla tanınan Aleyna Tilki yine yüksekten uçtu! Bir dünya starıyla düet yapacağını söyleyen genç şarkıcı, 'Ben kimi istersem onunla şarkı söylerim' dedi. 

Ahmet DÖĞEN

Amerika'da eğitim gören Aleyna Tilki önceki akşam Kuruçeşme'deydi. Aranjör sevgilisi Emrah Karaduman'la hasret gideren genç şarkıcı Los Angeles günlerinden bahsetti. Tilki, “Biraz orda biraz buradayım. Düşündüğümüz projeler var. Okula gidiyorum. İngilizcem kötüydü. Onu geliştiriyorum. Müzik yapıyorum. İlham aldığım yerler oluyor. Hollywood bana ilham veriyor. Birçok ırktan, cinsten insan görüyorum. Şarkı yazıyorum” dedi.

'TÜRKİYE BENİ TANIMIYOR' 

Bir dünya starıyla düet yapacağını dile getiren Aleyna Tilki 'Kiminle düet yapacaksınız' sorusu üzerine “Hazırlık içindeyim. Tam belli değil… Ben kimi istersem o alacak” diyerek yine iddialı bir cümle kurdu. “Müzik anlamında ters köşe olacak mı?” sorusuna da iddialı bir cevap verdi. Genç şarkıcı, “Benim her yaptığım ters köşe. Her bir yönümü yeni projede gösteriyorum. Aslında Türkiye Aleyna’yı hiç tanımıyor. Bendeki sanatçı ruhu... Hatta popüler kültürden çok uzakta bir ruh var. Bunu inşallah bir gün gösterme şansı yakalayacağım” şeklinde konuştu.

'BOŞANMAYI OLGUNLUKLA KARŞILADIM' 

Annesi Havva Tilki ve babası Mehmet Tilki’nin boşanma konusuna da değinen Aleyna Tilki, “Olabilir. Normal şeyler bunlar. Biz aile terbiyesi olarak bu tarz şeylerin olabileceğini biliyoruz. Dünyada bunu ilk biz yaşamıyoruz. Başımıza ne gelirse olgunlukla karşılayabiliriz” şeklinde konuştu. ,

TATLI BİR TESADÜFMÜŞ

ABD’de birlikte görüntülendiği oyuncu Mustafa Mert Koç’la aşk yaşadığı konuşulan Aleyna Tilki, iddilara açıklık getirdi. Mert Koç'la arkadaş olduklarını ifade eden Tilki, “Onunla karşılaştım. Önceden de tanıştığımız için muhabbet ettik. Bir de yurtdışında bir Türk gördüğün zaman ‘Türk gördüm yaşasın’ olur. Aşk falan yok” dedi.

Aleyna Tilki'yle sevgilisi Emrah KaradumanKuruçeşme'de böyle görüntülendi. 

BİR MENDİLE 200 LİRA

Emrah Karaduman'la araçlarına binen Aleyna Tilki, mendil satan kadına 200 TL vererek takdir topladı.