• Bist 100
  87.001
 • Dolar
  6,0557
 • Euro
  6,7626
 • Altın
  248,0972
İstanbul
16 / 25
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
16 Mart 2019 09:26 | Cumartesi

Arka Sokaklar son 509.bölümde Selin üzgündür

Arka Sokaklar son bölümde Hüsnü, kötü günde iyi günde yanında olduğu Mesut'u o halde bırakmaz ve zorla arabasına bindirir. Boş arazide başlayan tartışma yumruk yumruğa kavgaya dönüşür.

ARKA SOKAKLAR 509.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mesut, sevdiklerinin yanında olmadığını görünce hayatı ile ilgili kötü bir karar alacak. İşte, Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanı ve 509. bölümün kısa özeti...

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar ve Alp Korkmaz gibi başarılı isimlerin yer aldığı Arka Sokakar’ın bu hafta ekranlara gelecek yeni bölümünde;

Muhsin yaşı küçük çocuklarla bir çete kurmuştur ve çeşitli soygunlar yapar. Sıradaki soygun nakil aracıdır. Çocuklardan biri aracın önüne düşmüş numarası yapar. Nakil aracındaki güvenlik görevlisi öldürülür ve nakil aracındaki paralar çalınır.

Mesut, Tunç’tan olayla ilgili bilgi almak ister. Tunç, Mesut’un polis olmadığını ve karışmamasını söyler. Mesut, Tunç tarafından da kötü muamele görünce evden ayrılır. Berduş gibi sokaklarda gezer. Mesut artık her şeyini kaybetmiş ve hayattan beklentisi kalmamış vaziyettedir.

 

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kanal D ekranında yayınlanan fenomen dizi Arka Sokaklar son bölümde Mesut'un davranışları herkes tarafından sorgulanmaya başlar. Derman'ı öldüremediği için deliye dönen Mesut, alkollü bir şekilde emniyete gelir. Yıllarca emek verdiği Mesut'u bu halde gören Rıza Baba neye uğradığını şaşırır. Mesut'un yeniden alkol kullanmış olması ise Rıza Baba'yı en çok yaralayan konu olur.

Hüsnü, kötü günde iyi günde yanında olduğu Mesut'u o halde bırakmaz ve zorla arabasına bindirir. Boş arazide başlayan tartışma yumruk yumruğa kavgaya dönüşür. Peki bu kavga yılların dostluğunun sonu mu olacaktır?