• Bist 100
  103.310
 • Dolar
  5,4247
 • Euro
  6,1946
 • Altın
  229,1761
İstanbul
6 / 13
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
16 Mart 2019 09:26 | Cumartesi

Arka Sokaklar 510. yeni bölüm fragmanı izlendi mi? Arka Sokaklar izle son 509.bölümde Selin üzgündür

Arka Sokaklar 510.yeni bölüm fragmanı izlendi mi? Arka Sokaklar son 509.bölümde Mesut intihar mı etti? Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı Kanal D ekranlarının sevilen dizisinde 15 Mart 2019 günü yaşanacakları gösterdi. Mesut'un bir süredir zor durumda olduğu dizide beklenmedik gelişmeler meydana geldi. Sevilen dizi Arka Sokaklar izleyicisini ekran başına kilitliyor. Kanal D’nin trend dizisi Arka Sokaklar son bölümde Hüsnü, kötü günde iyi günde yanında olduğu Mesut'u o halde bırakmaz ve zorla arabasına bindirir. Boş arazide başlayan tartışma yumruk yumruğa kavgaya dönüşür. Arka Sokaklar 509.bölümde ise Mesut, Tunç’tan olayla ilgili bilgi almak ister. Tunç, Mesut’un polis olmadığını ve karışmamasını söyler. İşte Arka Sokaklar yeni bölümde yaşanacaklar ve son bölüm izleme linki…

Arka Sokaklar 510.yeni bölüm fragmanı geldi mi?  Arka Sokaklar son 509.bölümde Mesut intihar mı etti? Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanları ve son bölümde yaşananları merak ediliyor. Polisiye türündeki dizi Arka Sokaklar izleyicisini ekran başına kilitliyor. Her hafta yeni bölümleriyle ekran başına gelen Arka Sokaklar 509.bölümde Muhsin yaşı küçük çocuklarla bir çete kurmuştur ve çeşitli soygunlar yapar. Sıradaki soygun nakil aracıdır. Son bölümde ise Hüsnü, kötü günde iyi günde yanında olduğu Mesut'u o halde bırakmaz ve zorla arabasına bindirir. Boş arazide başlayan tartışma yumruk yumruğa kavgaya dönüşür.

 

ARKA SOKAKLAR 510. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Arka sokaklar 510. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. 15 Mart akşamı Arka Sokaklar 509. bölüm ekranlarda olacak.

ARKA SOKAKLAR 509.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mesut, sevdiklerinin yanında olmadığını görünce hayatı ile ilgili kötü bir karar alacak. İşte, Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanı ve 509. bölümün kısa özeti...

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar ve Alp Korkmaz gibi başarılı isimlerin yer aldığı Arka Sokakar’ın bu hafta ekranlara gelecek yeni bölümünde;

Muhsin yaşı küçük çocuklarla bir çete kurmuştur ve çeşitli soygunlar yapar. Sıradaki soygun nakil aracıdır. Çocuklardan biri aracın önüne düşmüş numarası yapar. Nakil aracındaki güvenlik görevlisi öldürülür ve nakil aracındaki paralar çalınır.

YENİ BÖLÜM FRAGMANLARI İÇİN TIKLAYINIZ 

Mesut, Tunç’tan olayla ilgili bilgi almak ister. Tunç, Mesut’un polis olmadığını ve karışmamasını söyler. Mesut, Tunç tarafından da kötü muamele görünce evden ayrılır. Berduş gibi sokaklarda gezer. Mesut artık her şeyini kaybetmiş ve hayattan beklentisi kalmamış vaziyettedir.

 

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kanal D ekranında yayınlanan fenomen dizi Arka Sokaklar son bölümde Mesut'un davranışları herkes tarafından sorgulanmaya başlar. Derman'ı öldüremediği için deliye dönen Mesut, alkollü bir şekilde emniyete gelir. Yıllarca emek verdiği Mesut'u bu halde gören Rıza Baba neye uğradığını şaşırır. Mesut'un yeniden alkol kullanmış olması ise Rıza Baba'yı en çok yaralayan konu olur.

SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Hüsnü, kötü günde iyi günde yanında olduğu Mesut'u o halde bırakmaz ve zorla arabasına bindirir. Boş arazide başlayan tartışma yumruk yumruğa kavgaya dönüşür. Peki bu kavga yılların dostluğunun sonu mu olacaktır?

 

ARKA SOKAKLAR KONUSU

Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir ; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba;  ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

 • MAGAZİN
 • SPOR
 • YAŞAM
 • SANAT