Başını taşlara vurmuş 

Eda Erol'un nişanlısı Alişan'la ayrıldıktan sonra tam 5 kez Ece Erken'i arayarak 'Bizi barıştır' diye ricada bulunduğu ortaya çıktı. 

Alişan'ın yakın arkadaşı Ece Erken canlı yayında bombaları patlattı. Evlenmek üzereyken Eda Erol'la yollarını ayıran Alişan çok konuşulmuştu. Ece Erken, Eda Erol'un 5 defa yüzük attığını söyledi. Alişan da sonunda dayanamayınca ilişki tamamen bitmiş.

PATLADI

Ece Erken, ayrıca Eda'nın barışmak için Alişan'ı çok aradığını hatta kendisini de 5 kez arayarak 'Bizi barıştır' dediğini anlattı.  
Öte yandan Esra Erol’un kız kardeşi Eda Erol’dan ayrıldıktan sonra rol arkadaşı Buse Varol'la ilişki yaşayan Alişan, bir takipçisinin ‘Bunlar birbirini sevmiyor. Alişan da kız da aşırı itici ve hiçbir aşk göremiyorum aralarında.Tamamen gösterişten ibaret yaşadıkları şey’ şeklindeki yorumuna ateş püskürdü. Alişan takipçisine şu şekilde cevap verdi:

HAKKINI HELAL ETTİ

“Peki bütün bu yazdıklarına eyvallah da… Benim dinimde bir insanı tanımadan, arkasından gıybetini yapmak ya da karalamak günahtır diyor! Benden sana bir abin olarak tavsiye, sesimi veya yaptığım işi eleştir ama benim sevgim ya da özel hayatım hakkında beni tanımadan hüküm verme. Hakkımı yine de helal ediyorum sana.”  

Alişan'la Buse Varol önceki akşam Nişantaşı’nda bir mekan çıkışı böyle görüntülendi.