Bu defa boşanıyor

Ünlü manken Ece Sükan, borçları yüzünden mahkemelik olan eşi Ümit Benan'ın Milano'da yasak aşk yaşadığını da öğrenince boşanma kararı aldı.

Ünlü manken ve stil danışmanı Ece Sükan modacı Ümit Benan'la 2014 yılında Los Angeles'ta gizli bir nikahla evlenmişti. Üç yılda beş kriz atlatan çiftin evlilikleri bitti! Ümit Benan'ın, 2009'da kendi ismiyle kurduğu markası krize girmiş, hatta Türkiye'de satışını üstlenen firmaya borçlarını ödeyemediği için mahkemelik olmuştu. 

ARKADAŞLARIYLA DERTLEŞTİ
Daha önce de ayrılığın eşiğinden dönen ünlü çift parasız kaldıkları dönemi de bir şekilde atlatmıştı fakat çok geçmeden Ümit Benan'ın Milano'da bir kadınla yakalanması Ece Sükan'ı çileden çıkarttı. Ece Sükan'ın yakınlarına “Bu şekilde yürütmem artık sözkonusu değil. İhaneti öğrenince çok kırıldım” dediği basına yansımıştı. 

GEREKÇE; ŞİDDETLİ GEÇİMSİZLİK
Ünlü çift önceki gün İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurarak boşanmak istediklerini belirtti. Ortak protokol imzalayan ikili, anlaşmalı olarak boşanacak. Sükan ve Benan mahkemeye verdikleri dilekçede evliliği bitiren sebebin, “şiddetli geçimsizlik” olduğunu belirtti.