Bu işte bir bit yeniği var

Çapkınlıklarıyla tanınan Murat Başoğlu, son olarak Bodrum’da ya- kayı ele verdi. Teknede dudak dudağa yakalandığı kadın için spor hocası olduğu söylendi. İddialarda yer alan spor hocasından ilk açıkla- ma geldi: “O kız değilim ve iki haftadır İstanbul dışına çıkmadım.”

Yaptığı kaçamaklar ve çapkınlıklarıyla sık sık gündeme gelen Murat Başoğlu, yine yakayı ele verdi. Önceki gün Bodrum tatilinde olan Başoğlu, sarışın bir kadınla teknede samimi görüntüler vermişti. Çıkan haberlerin ardından ilk açıklamayı yapan Başoğlu, yanındaki kadının spor hocası olduğunu ima etmiş ve “İşimize gücümüze bakıyoruz. Bir şey yok. Ayın 12’sinde Çeşme’ye Kenan Doğulu’nun konserini izlemeye gideceğiz. Hayatımıza devam edeceğiz” diyerek de eşiyle her şeyin yolunda olduğunu açıklamıştı. Başoğlu’nun kaçamak yaptığı yerin yakınında da eşi Hande Bermek ve ailesinin, yazlıkta olduğu öğrenildi ve yakın kaynaklardan eşi Bermek’in  ailesinin “Hemen boşan ve bu skandalı bitir” dediği iddia edildi.

İki haftadır İstanbul’dayım

Yapılan ilk açıklamanın ardından hedef gösterilen ve Başoğlu’nun kendi salonunda çalışan spor hocasından yanıt gecikmedi. İsminin Dila Ulaş olduğu öğrenilen spor hocası, sosyal medya hesabından “Aldığım mesajlar üzerine açıklama gereği duydum. Murat Başoğlu ile ilgili çıkan haberde spor salonunda çalışan bir eğitmen olduğu yazılmış. 2 haftadır İstanbul’dayım ve o kız ben değilim. Konuyla ilgim yoktur” mesajını yazdı.