Çapkınlık itirafı 

Ebru Şallı'ya attığı özel mesajları ifşa edilen Arda Turan'ın bu kez Kısmetse Olur'dan Cansel Çördük'le özel yazışmaları ortaya çıktı. Milli futbolcu 'Evet yazdım, her gün bin 500 kişiyle mesajlaşıyorum' dedi. 

Arda Turan'ın aşk trafiği yeniden gündem oldu. Geçen aylarda Ebru Şallı'yla DM'deki özel mesajları ifşa edilen ünlü futbolcunun bu kez Kısmetse Olur'un eski yarışmacısı Cansel Çördük'le özel yazışmaları ortaya çıktı. Sosyal medyada yine trend topic olan ünlü futbolcu, instagramdan canlı yayın yapmaya karar verdi. 

DEDİKODU YAPIYORLAR

Canlı yayında özel hayatıyla ilgili açıklama yaptı ve “Benim kimseyi bulduğum falan yok. bırakın bu magazin işlerini… Yok mesaj atmışım, yok dm, yok o bu… Ben günde bin 500 kişiyle sosyal medyadan yazışıyorum. Onun için bırakın bu işleri… Keyfinize bakın. Fotoğraf çekiyorlar falan. İstanbul'a geliyorum 20 kişiyle yemek yiyorum. Arkamdan dedikodu yapıyorlar. bırakın bunları” dedi. Arda Turan kendisini eleştiren Sema isimli bir kadın takipçisine de “Yargılamayı bırak Sema… sen çok biliyorsun. Günahı sevabı Allah'a bırak” diyerek tepki gösterdi. 

“ESER BİZE VİLLA KİRALA” 

Canlı yayın sırasında mesaj atan Oğuzhan Koç'a da espriyle takıldı. Eser Yenenler'in kiralık olduğunu açıkladığı villasında verdiği partiye gönderme yapan Arda Turan, “Oğuzhan kardeşim, ben seni Eser Yenenler ve Murat Boz'dan ayrı tututorum ama dur şimdi Eser bozulur. Eser bize villa kirala” diyerek tezahürat yaptı.