• Bist 100
  111389
 • Dolar
  6,1733
 • Euro
  6,7792
 • Altın
  328,2370
İstanbul
9 / 15
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
11 Şubat 2019 Pazartesi 09:07:00 | Son Güncelleme: 17 Şubat 2019 Pazar 15:38:26

ÇGBH 2 oyuncu kadrosu bir hayli geniş!

Yılmaz Erdoğan’ın yönetmen koltuğuna oturduğu Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncu kadrosu bir hayli geniş. Bomba bir ekiple Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak izleyicisiyle Kanal D ekranlarında buluşuyor.

Çok Güzel Hareketler 2’nin ekibi, yaklaşık iki yıl boyunca sahne, senaryo ve oyunculuk eğitimlerinden geçti. Yılmaz Erdoğan’ın sunacağı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncu kadrosunda genç yetenekler yer alıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak Çok Güzel Hareketler 2 oyuncuları merak ediliyor. 

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncu kadrosu

İlk sezonunda 5 sezon aynı mutfak oyuncularıyla giden ve Eser Yenenler, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç, Büşra Pekin gibi yıldız isimleri hayatımıza sokan ve ünlü eden program yeni nesliyle başlıyor. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncuları daha önce farklı skeç ve tiyatro benzeri televizyon programlarından tanıyor olabileceğimiz isimler bizi karşılayacak.

 

İşte Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncuları

 

Safa Sarı

Safa Sarı uzun süredir aslında Bkm Mutfak ekibi içindeydi. Bana Baba Dedi isimli filmde 2015 de oyuncu olarak yer almıştı. Sefa Sarı 3 Adam’ın skeçlerinde de yer alarak tanınmıştı.

 

Ozan Yigit

Ozan Yigit Çok Güzel Hareketler 2 ekibi içine girmiştir.

 

Cihan Talay

Cihan Talay sevilen bir tiyatrocudur. Güldür Güldür Show’da yaptığı stand up gösterisi ile sevilmiştir. Cihan Talay 34 yaşındadır ve 1985 doğumludur. Aslen Kırklarerli doğumludur. Bir Stand Up gösterisi sırasında gülmeyince sahneye çıkarılmış sen yap biz gülelim teklifine evet diyerek bu işe başlamıştır. Bkm Mutfak Sahnede de Stand Up gösterisi yapmaktadır. Açık Mikrofon isimli komedi programında da görev almış ve çok beğenilmiştir.

 

 

Evliya Aykan

Evliya Aykan Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi ve Gülizar dizilerinde oyuncu olarak yer almıştır. Evliya Aykan tiyatroda ise Çıplak Kral ve Kanlı Düğün gibi oyunlarda da boy göstermiş ve çok beğenilmiştir.  1992 doğumlu olan Evliya Aykan Hacettepe Üniversitesi Konservatuvar mezunudur.

 

Ezgi Özyürekoğlu

Ezgi Özyürekoğlu Mersin doğumludur ve kıvırcık saçları ile çok sevilen yetenekli bir komedyandır.  Organize İşler 2’de oyuncu olarak yer almıştır. 1.70 cm boyunda olan Ezgi Özyürekoğlu 60 kg ağırlığındadır. Uzun zamandır BKM Mutfak ekibinin içinde farklı etkinliklerde görev almıştır. Şuanda Ahmet Saka ile nişanlanmıştır.

 

 

Begüm Çağla Taşkın

Begüm Çağla Taşkın’da Çok Güzel Hareketler 2. nesil ekibinde yer alan yetenekli isimlerden biridir. Begüm Çağla Taşkın 1987 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir ve 32 yaşındadır. Begüm Çağla Taşkın İzmir Ekonomi Üniversitesi Ekonomi mezunudur ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk dersleri almıştır. oha diyorum filminde de küçük bir rolde yer almıştır ama daha ismini çokça duyacağımız bir isimdir.  Odeabank ve Nef gibi firmaların reklamlarında yer almıştır.

 

Metin Pıhlıs

Metin Pıhlıs sosyal medya fenomeni olarak tanınmaktadır. Tiyatro mezunudur. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 de Yılmaz Erdoğan tarafından özel olarak alınmıştır kadroya.

 

Yasin Çam

Yasin Çam Yüksek Sosyete dizisinde hayat verdiği Ercan karakteri ile tanınmıştır.  1.71 m boyunda 70 kg ağırlığında olan Yasin Çam Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro mezunudur. Ezgi Özyürekoğlu ile sevgilidir.

 

Gürhan Altundaşar

Ünlü oyuncu Merve Dizdar ile evlidir. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro mezunudur. Ankara Devlet Tiyatrosu oyuncusudur.

 

Gözde Şencan

Gözde Şencan Cimri isimli tiyatro oyununda Kİ Başarılı performansı ile çok beğenilmiştir. 20 Temmuz 1985 doğumlu olan Gözde Şencan Anadolu Üniversitesi Konservatuvar’ı mezunudur.

 

Atakan ÇELİK Kimdir?

Atakan ÇELİK Organize İşler’de Yılmaz Erdoğan ile birlikte yer almıştır. Yılmaz Erdoğan’ın çok sevdiği çok yakışıklı ve yetenekli oyuncularından biridir. Çok Güzel Hareketler 2. Kuşak komedi oyuncularından birdir. Yakışıklılığı ile kızların en çok sevdiği oyuncular arasında yer alacaktır.

 

Batuhan Soyaslan

Tiyatro Avare oyuncusudur. BKM Mutfak’ta Yılmaz Erdoğan’ın Çok Güzel Hareketler 2 Yeni Kuşak kadrosunda yer almaya hak kazanmıştır. 1992 İstanbul doğumlu olan Batuhan Soyaslan liseyi Şişli Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Yıldız Teknik Üniversitesi mezunudur. Gözyaşı Hırsızları isimli bir kitabı vardır.  Deneyimli bir tiyatro oyuncusudur.

 

Hilmi Deler

Hilmi Deler tiyatro oyuncusudur. BKM Mutfak ekibinde yer almaktadır. Çok genç bir isimdir.

 

Engin Demircioğlu

Engin Demircioğlu lisans eğitimini Almanya’da tamamlamıştır. oyunculuk eğitimini ise Sadri Alışık Tiyatrosunda almıştır. Daha önce Kiraz Mevsimi dizisinde rol almıştır. 2017 de sergilenen Binbir Gece Diyalogların oyununda da yer almış ve ödül almıştır.

 

Eda Nur Hancı

Eda Nur Hancı 2015 de Acı Aşk dizisinde yer almıştır. 2017 yılında Miss Turkey yarışmasında dereceye girememiştir. 2017 de Bir Hayvanat Bahçesi Hikayesi oyununda görev almıştır.

 

Fatma Tezcan

Fatma Tezcan ilk oyunculuk deneyimini BKM Mutfak ekibinde alacaktır. Hakkında her hangi bir bilgi bulunamamıştır. Çok Güzel Hareketler 2. Kuşakta oyuncu olarak yer alacaktır. 

 

Ayşegül Yılmaz

Beykent Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. Aslen Zonguldaklıdır ve Zongoldak BKM’de İstanbul BKM’ye seçilmiştir.

 

Hamza Yazıcı

Polis Akademisi Alaturka’da Hilkat karkaterini canlandırmıştır. 1992 yılında Hatay’da dnyaya gelen Hamza Yazıcı 2008 yılından beri sanat hayatının içindedir. 2017 de ise Kolonya Cumhuriyeti filminde yer almıştır. 27 yaşında olan kısa boylu Cüce BKm oyuncusu Hamza Yazıcı  Güldür Güldür programına da Taylan olarak yer almıştır.

 

Cemile Çiğdem Canyurt

BKM Mutfak Çarşı oyuncusudur. BKM’de Yeni Dizi İlk Bölüm oyununda yer almıştır. Yine yer aldığı oyunlar arasında Ayrılık oyunu da vardır.

 

Ecem Sena Bayır

Ecem Sena Bayır, 11 Nisan 1996’da Beyoğlu’nda dünyaya geldi. İşte, Ecem Sena Bayır'ın kendi ifadeleriyle biyografisi;

"İstanbul Üniversitesi Dilbilimi Bölümü’nde okuyorum. Aslında bitmesi gerekiyordu fakat alttan derslerim var. Ailem de beni kep töreninde kep atarken gördüğü için mezun oldum sanıyor.

Küçükken aynanın karşısında izlediğim dizi ve filmlerdeki karakterleri oynamaya çalışırdım. Bu benim için bir oyun gibiydi. Bu oyunu oynarken mutlu oluyordum. Ailem endişelenmişti bir ara, çünkü yakalandığımda kötü bir şey yaparken yakalanmış gibi panikliyordum.

Konservatuvar okumak istemiştim ama lisede yabancı dil tercih ettiğimden üniversitede de dille alakalı bir bölüm tercih ettim. BKM Mutfak’a gelene kadar bir sahne tecrübem yoktu. Üniversite zamanlarında sınıf arkadaşlarımla bir web sitesi kurduk bir süre onunla ilgilendim. 1.73 boyundayım 53 kiloyum. Olmaktan çok mutlu olduğum bir yerdeyim. "