Dedikodulu gala

Kenan İmirzalıoğlu'nun oynadığı Cingöz Recai filminin galası ünlüler akınına uğradı. Kamera karşısına geçen her isim, özel hayatı hakkında ilginç açıklamalar yaptı.   

Ahmet DÖĞEN 

Kenan imirzalıoğlu'yla Meryem Uzerli'nin başrolünü paylaştığı “Cingöz Recai Bir Efsanenin Dönüşü” filminin galası  yapıldı. Filmin sonunda Meryem Uzerli’nin canlandırğı karakterin ölmek üzereyken Kenan İmirzalıoğlu’yla öpüşmesi geceye damga vurdu.  Meryem Uzerli “Çok güzel bir enerji içindeyiz biz. Haluk Bilginer’le bu filmde tanıştığım için Allah’a şükrediyorum. Kenan’la da tanıştığım için Allah’a şükrediyorum. Çok güzel bir kadro olduk. Her zaman böyle bir şans olmuyor hayatta” dedi. Film için kılıktan kılığa giren Kenan İmirzalıoğlu da, “Hepinizin de gördüğü gibi Meryem çok enerjik bir insan. Sete de aynen bu enerjisiyle geliyor. Sadece kamera önünde değil, arkasında da öyle. Kendi enerjisiyle ekibin de enerjisini yükselten bir insan. Müthiş bir performans gösterdi” şeklinde konuştu. 

'Psikolojik destek almadım'   

Galaya katılanlar arasında Ahu Yağtu da vardı. Boşanmalarına rağmen Kemal'e karşı olan anne baba vazifesini eksiksiz yaptıklarını dile getiren Yağtu, “Cem'de bende üzerimize düşeni yapıyoruz. Bu bizim içimizden gelen bir şey herhangi bir psikolojik destek almadık” dedi.

Murat'la görüşmüyor 

 

Bir dönem Murat Dalkılıç'la aşk yaşayan Ekin Türkmen siyah elbisesi ve sarı saçlarıyla galanın en dikkat çeken isimlerindendi. Güzel oyuncu, Murat Dalkılıç'ın Merve Boluğur'dan boşandıktan sonra kendisine filminde oynamayı teklif ettiği haberlerine; “Öyle bir teklif olmadı. Ki Murat'la görüşmüyoruz yaşanmış bitmiş bir şey, karşılaşınca tabii ki selamlaşır konuşuruz ama sosyal medyada dahi birbirimizi takip etmeyiz” dedi.