Diriliş Ertuğrul dizisi 81. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Yayınlandığı ilk günden beri reyting rekorları kıran hatta Cumhurbaşkanı Erdoğan'ında övgüyle bahsettiği Diriliş Ertuğrul'un dün akşam 80. bölümü izleyicisiyle buluştu. Her bölümde olduğu gibi bu bölümde de nefesler kesildi. Dizi biter bitmez 81. bölüm fragmanı da yayınlandı. İzlemek için haberimizi takip edebilirsiniz.

 

Diriliş Ertuğrul 81. bölüm fragmanında Oba beyinin sözleri yeni bölümde yaşanacak olaylar hakkında bazı tüyolar verdi. Hainlerin içlerinden temizlenmesi gerektiğine dair bir konuşma gerçekleştiren oba beyi, Diriliş Ertuğrul 81. bölüm fragmanında bazı konuları gündeme getirmiştir. Son bölümün ardından yeni bölümü ile merak edilen Diriliş Ertuğrul, 81. bölüm fragmanı ile izleyicilerle buluştu. İşte, yeni bölüm fragmanından bazı ayrıntılar...

 

 

Diriliş Ertuğrul dizisinin dün akşamyayınlanan son bölümünde heyecan adeta doruklardaydı. Dizinin dün akşam seyredilen son bölümünde izleyicilerin nefesini kesen dakikalar yaşandı. Fenomen dizi haline gelen Diriliş Ertuğrul'un son bölümünde en çok merak edilen konu Bamsi'nin yaşayıp yaşamayacağıydı. Son bölümde Helena’nın desteğiyle zindandan kurtulan Bamsı, Vasilius’un oyunuyla barbar askerlerin saldırısına uğramıştı. Helena'yı korumak için kendi canını ortaya koyan Bamsi ağır yalandı. Peki, Diriliş Ertuğrul 81. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte son bölümde yaşananlar.

 

GECEYE DAMGASINI VURAN SÖZLER

Ertuğrul yeni bölümde obasına seslenerek, girecekleri savaşın önemini ve tarihi nasıl değiştireceğini anlatıyor. Bunu da ''Cenk er işidir, kılıçla değil yürekle yapılır. Bugün indireceğimiz her yumruğun sesi bin sene sonra duyulacak' sözleriyle anlatıyor.. 

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI (80. Bölüm)

Batuhan’ı kullanarak, Aslıhan’ın yerini bulan Vasilius, Saadettin Köpek’in desteğini alarak Hanlı Pazarı elde etmek istemiştir. Askerlerinin Aslıhan’ı getireceği rahatlığıyla mağrur halde Hanlı Pazar’a gelen Vasilius, orada hiç aklına gelmeyen bir durumla karşılaşmıştır. Ertuğrul ve Saadettin Köpek birleşmiş, Aslıhan Ertuğrul’un alpları tarafından kurtarılarak Hanlı Pazar’a getirilmiştir. Bu hali gören Vasilius büyük bir şok yaşamıştır. Şimdi yaptığı bütün hain planları gün yüzüne çıkan Vasilius ne yapacaktır? Ertuğrul ve Sadettin Köpek’in elinden kurtulabilecek midir? Diğer yandan Helena’nın desteğiyle zindandan kurtulan Bamsı, Vasilius’un oyunuyla barbar askerlerin saldırısına uğramıştır. Aklı Helena’da olan Bamsı zafiyet göstermiş yara almıştır. Şimdi büyük bir zorluk içindedir. Acaba kurtulabilecek midir? Bugüne kadar abisi Aliyar’a karşı duran Aslıhan, öğrendiği gerçeklerden sonra abisine karşı nasıl bir tavır içine girecektir. Halime ve Hayme ile ilişkileri ne yönde olacaktır?