Erhan Çelik, Elif Dürüst ile aşk mı yaşıyor?

Erhan Çelik, Sosyetik Güzel Elif Dürüst ile Aşk Yaşamaya Başladı kısa bşr süre önce Gülben Ergen'le evliliğini noktalayan Erhan Çelik Elif Dürüst ile aşk yaşamaya başladı.

Erhan Çelik yeni bir aşka yelken açtı. Ünlü sanatçı Gülben Ergen'le olan evliliğini geçtiğimiz yıl aralık ayında sonlandıran ünlü gazeteci Erhan Çelik yeni bir aşka yelken açtı. Erhan Çelik'in yeni sevgilisi ünlü sosyetik güzel Elif Dürüst...  Erhan Çelik, boşanmasının ardından dört ay geçtikten sonra Elif Dürüst’le yeni bir aşka başladı. İlişkilerinin temelini anadolu yakasında bir balıkçıda atan ikili, başbaşa oturduğu mekandan ayrı bir şekilde çıktı. Duymayan Kalmasın’da Seren Serengil’in açıkladığı bu ilişki henüz o kadar yeni ki sadece ikilinin yakın çevresi biliyor. Balıkçıda son derece samimi bir sohbet yapan ikiliden Erhan Çelik, birlikteliğin başlamasının hemen ardından sosyal medya hesabından ‘Bugün günlerden mutluluk’ notunu paylaştı. 

 

ELİF DÜRÜST KİMDİR?

 

1970’te İstanbul’da dünyaya geldi. Babası iş adamı ve sanayici Ekrem Dürüst, annesi ev hanımı Gül Dürüst‘tür. İlkokulu Özel Kalamış İlkokulu’nda ortaokul ve liseyi Notre Dame de Sion‘da tamamladıktan sonra, İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İngilizce İktisat Bölümü‘nü bitirdi.