• Bist 100
  95.952
 • Dolar
  5,8316
 • Euro
  6,5647
 • Altın
  239,0826
İstanbul
10 / 17
0530 708 54 54
0530 708 54 54
17 Nisan 2019 10:05 | Çarşamba

Berfu Yıldız hamile mi? Eser Yenenler Berfu Yıldız kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

Eser Yenenler Berfu Yıldız kimdir, kaç yaşında merak edilmeye başladı. Güzel bir birlikteliği olan Eser Yenenler Berfu Yıldız çifti geçtiğimiz günlerde nişanlanmıştı. Eser Yenenler Berfu Yıldız evliliğe doğru adımlar atıyor. Magazin gündeminde sık konuşulan isim Berfu Yıldız hamile mi, aslen nereli sorularının yanıtları ise araştırılmaya başlandı. 2015 yılındaki Miss International Yarışması'nda Türkiye'yi temsil eden Berfu Yıldız biyografisini haberimizde derledik. Berfu Yıldız, 1995 yılında İzmit’te dünyaya geldi. Lisansını Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamladı. Peki Berfu Yıldız kim, Eser Yenenler Berfu Yıldız çiftinin bebeği mi olacak? İşte detaylar…

Eser Yenenler Berfu Yıldız kimdir, kaç yaşında, nereli araştırılıyor. Güzelliğiyle göz kamaştıran ünlü isim Berfu Yıldız hamile mi, kaç aylık merak ediliyor. Türk oyuncusu, yazar ve sunucu Eser Yenenler ve Berfu Yıldız biyografisine haberimizde değindik. Magazin kulislerinde konuşulan isim Berfu Yıldız hayat hikayesi yoğun ilgi görüyor. Berfu Yıldız 2015 yılındaki Miss International Yarışması'nda da Türkiye'yi temsil etti. Gözlerden uzak bir yaşamı olan Berfu Yıldız, 2019 nisan ayında nişanlandı. 9 Haziran'da kır düğünüyle evlenecek ikili, hazırlıklarını sürdürüyor.

 

Evliliğe haftalar kala bebek müjdesi (Eser Yenenler & Berfu Yıldız)

Nişanlısı Berfu Yıldız ile 9 Haziran’da nikah masasına oturacak olan Eser Yenenler baba oluyor.

Berfu Yıldız, Eser Yenenler nişanlandıktan sonra check-up için gittiği hastanede hamile olduğunu öğrendi.

2015 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında dördüncü olan Yıldız ve Yenenler, üç gün önce de aile arasında yapılan törenle nikah masasına oturdu.

Milliyet'in haberine göre9 Haziran’da kır düğünüyle evlenecek ikili, düğün tarihinde değişiklik yapmayarak, hazırlıklarını sürdürüyor.

Yenenler, “Hayatımın en güzel sürecinden geçiyorum. Bu mutluluk tarif edilemez. Nazardan çok korkuyoruz, o yüzden fazla konuşmak istemiyorum. Haziran ayında, güzel bir havada kır düğününü gerçekleştirmek istiyoruz” açıklamasını yaptı.

Berfu Yıldız kimdir? Aslen nereli? Kaç yaşında?

Miss Turkey yarışmasıyla tanınan ve binlerce güzel içerisinden dördüncü olan Berfu Yıldız, 1995 yılında İzmit’te dünyaya geldi. Lisansını Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamladı. Berfu Yıldız 2015 yılındaki Miss International Yarışması'nda da Türkiye'yi temsil etti. Gözlerden uzak bir yaşamı olan Berfu Yıldız, 2019 nisan ayında nişanlandı. 9 Haziran'da kır düğünüyle evlenecek ikili, hazırlıklarını sürdürüyor.

Eser Yenenler kimdir?

Eser Yenenler, 14 Şubat 1984 tarihinde Bursa’da doğmuştur. 11 yaşında tiyatroya başladı. İlk ve orta okulu Bursa’da okudu, Liseyi ise Bursa Gazi Anadolu Lisesi'nde okumuştur. Daha sonra da Marmara Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. İki ablası vardır. 6 yaşındayken babası vefat etmiştir.

 

Oyunculuk Kariyeri

Sırasıyla Bursa Belediye Gençlik Tiyatrosu'nda, Bursa Devlet Tiyatrosu'nda, İstanbul Akademi Hayat'ta ve son olarak 2006 yılında Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği BKM Mutfak'ta yer aldı.

BKM Mutfak oyuncularının hazırladığı Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı eğlence programında sunuculuk, yazarlık ve oyunculuk yaptı.

2003 yılında ilk televizyon tecrübesi olan Aliye dizisinde Özgür karakterini canlandırmıştır. Bir dönem Star TV'de Eyvah Düşüyorum adlı yarışma programını sunmuştur. BKM Mutfak'tan arkadaşları İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç ile Star TV'de 3+1 programına başladı. Daha sonra Acun Medya yapımcılığında, 3 Adam ismiyle yayınlanmaya başlayan program halen devam etmektedir. Bunun yanında, “Yetenek Sizsiniz Türkiye” yarışmasında, Ali Taran ve Seda Bakan ile birlikte jüri üyeliği yapmaktadır.