Ex ayıp

Metin Hara 'eski sevgililerimi Google'layın' diyerek tek tek isim verdi. Onlar arasında evli ve çocuklu da vardı. Yaptığı ayıbın ardından Adriana'yı koluna takıp poz verdi, peşinden 'denizde aşk şov' geldi.

Adriana Lima ile aşk yaşayan Metin Hara gündemden düşmüyor, zaten kendisi de düşmemek için elinden geleni yapıyor. Sosyal medyada neredeyse saat başı paylaşım yapan, Adriana üzerinden esprileriyle eğlenen Metin Hara dün verdiği bir röportajla hedef oklarını tamamen kendine çevirdi. Demet Akalın'ın Adriana ile ilk eşinin fotoğrafını paylaşarak 'çirkin seviyor' imasında bulunmasına içerleyen Metin Hara, 'Bu yazılıp çizilenlere hiç sinirim bozulmuyor. Hatta Demet Akalın bir şey yazmış çok güldüm… Önceki kocası da şaşıydı!” demiş. Hakikaten kaale almıyorum. Amipten büyük zekâsı olan anlar! ' diyerek Demet Akalın'la dalga geçti. Sonra da “Hiç benim eski sevgililerimi Google’dınız mı?” diye sorarak Aslı Tandoğan, Ekin Türkmen, Müge Boz ve Beste Kökdemir'in adını verdi. 

KIYIDAN UZAKLAŞMADILAR

Şimdilerde evli ve bir çocuk annesi olan Aslı Tandoğan bu durumdan büyük rahatsızlık duyarken, sosyal medyada Metin Hara'ya bu konu hakkında ağır eleştiriler yapıldı. Fakat Hara dün yine çok yoğundu. 'Reklam yapmıyorum' dese de Bodrum'daki Palmarina'ya giderek gazetecilere boy boy poz verdi. Üstelik bu fotoğrafların basın bülteni olarak gazetelere servis edilmesini onayladı. Ardından çift, yatla denize açıldı. Fakat kıyıdan uzaklaşmadı. Görüntü alınacak şekilde denize girdiler. 

KUSURA BAKMA ADRİANA

Şarkıcı Sinan Akçıl, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Demet Akalın'a sert bir yanıt veren Metin Hara'ya yüklendi. Yaşadığı aşkları verdiği açıklamalarla basitleştirdiğini düşündüğü ve yanıtlarını beğenmediği Metin Hara’ya Sinan Akçıl şu sözlerle yüklendi: 'Büyük hevesle' verdiği röportajında, 'Demet Akalın'ın laflarını kaale almıyorum' diyen, sonra da 'Bi google'a bakın' ben zaten 4 tane güzel kadınla beraber oldum isimleri de şu, bu, ve bu diyerek, önce onlara karşı büyük saygısızlık yapan arkadaş sen bu şekilde mi yeni Paulo Coelho olacaksın? Kusura bakma Adriana ama bende bu arkadaşı kaale almıyorum' dedi.