• Bist 100
  95.411
 • Dolar
  5,3686
 • Euro
  6,1221
 • Altın
  223,1243
İstanbul
7 / 12
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
11 Ocak 2019 15:36 | Cuma

11 Ocak 2019 Gelinim Mutfakta kim birinci oldu kim elendi Gelinim Mutfakta izle gün birincisi kim Kanal D'de puan durumu tablosu ve son bölümde neler oldu

Gelinim Mutfakta kim birinci oldu kim elendi merak ediliyor. Kanal D’de Gelinim Mutfakta puan durumu son bölüm izleme linki burada! Sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta puan durumu tablosu araştırılıyor.Gelinim Mutfakta 11 Ocak haftanın finali canlı izle! Kanal D ekranlarının sevilen programı Gelinim Mutfakta programında bugün haftanın finali.İşte 11 Ocak Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu, kim elendi? sorusunun yanıtı... Gelinim Mutfakta 10 Ocak Perşembe günü 214. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Hem gelinler hem de kayınvalideler arasında fikir ayrılıklarının yaşandığı Gelinim Mutfakta’nın yayınlanan son bölümüne Ezgi'nin gözyaşları damga vurdu. Peki Gelinim Mutfakta gün birincisi kim, çeyrek altını kim aldı? Fatih Ürek’in eğlenceli sunumuyla gerçekleşen Gelinim Mutfakta birincisi kim olacak? Gelinlerin ağlamasına neden olan olaylar neler? Gelinler kaynanalar yarışıyor. Puan durumları belli oluyor. Gelinim Mutfakta 9 Ocak’ta neler oldu? Gelinim Mutfakta'nın 213. bölümünde Nilgün-Yağnur İşçiler, Nezahat-Rümeysa Aydın, Songül-Sina Malatya ve Reyhan - Ezgi Yıldırım çiftleri “fırında nohutlu mercimekli tavuk " ile yarıştılar. Gün sonunda Sina 9 puanla gün sonuncusu oldu, Sina’yı 12 puanla Yağnur izledi. Günün en başarılı ismi ise 15 puanla Rümeysa oldu, 14 puan alan Ezgi 1 puanla çeyrek altını kaçırdı. Hafta finaline doğru rekabetin arttığı Gelinim Mutfakta’nın yayınlanan son bölümünde Yağnur ve Rümeysa arasındaki kriz nedeniyle tansiyon iyice yükseldi. Öte yandan Ezgi ve kayınvalidesi Reyhan Hanım arasında tartışma çıktı. Ezgi kayınvalidesi Reyhan Hanım'ın diğer gelinleri desteklediğini düşündüğünü söyledi ve tartışma yaşandı. İşte Gelinim Mutfakta son bölümde yaşananlar ve gün birincisi haberimizde derlendi

Gelinim Mutfakta kim birinci oldu kim elendi açıklandı.  Kanal D’de Gelinim Mutfakta puan durumu son bölüm izleme linki! Gelinim Mutfakta gün birincisi ve puan tablosu araştırılıyor. Gelinlerin ağlamasına neden olan olaylar neler? Gelinim Mutfakta 11 Ocak haftanın finali canlı izle! Sina'nın hal ve hareket terazisi Reyhan'ı çok sinirlendiriyor! Sina program başında yaptığı davranış terazisini ortaya çıkardı. Reyhan Hanım ve Ezgi'nin masasına giden Sina terazinin nasıl çalıştığını anlatıyor. Bu tutumu Reyhan Hanımı çok sinirlendiriyor ve kaynanalar odasında bu durumu tartışmaya açıyor!  Kanal D ekranlarının sevilen programı Gelinim Mutfakta programında bugün haftanın finali. Kanal D’nin en renkli yarışma programı olan Gelinim Mutfakta izleyicisini şaşırtmaya devam ediyor. Gelinim Mutfakta yarışmasında gelinler kıyasıya yarışıyor. El lezzetlerini yarıştıran gelinlerin arasında 10 Ocak tarihinde zaman zaman çekişmeler yaşanıyor. Peki günün birincisi hangi gelin oldu? 10 Ocak 2019 Gelinim Mutfakta'nın günün birincisi kim? Gelinim Mutfakta yarışması Kanal D'nin uzun soluklu bir yarışma programıdır. Bu yarışmada hem yemek hem gelin hem kaynana hem de bol ödül var. Yarışmanın sunuculuğunu ise Türkiye'nin önde gelen ses sanatçısı Fatih Ürek üstlendi. Gelinim Mutfakta'nın 213. bölümünde Nilgün-Yağnur İşçiler, Nezahat-Rümeysa Aydın, Songül-Sina Malatya ve Reyhan - Ezgi Yıldırım çiftleri “fırında nohutlu mercimekli tavuk " ile yarıştılar. İşte Gelinim Mutfakta kim birinci oldu kim elendi sorusunun yanıtı...

 

GELİNİM MUTFAKTA BİRİNCİSİ VE ELENEN İSMİ KİM OLDU? 11 OCAK 2019

GELİNİM MUTFAKTA KİM ELENDİ? (11 OCAK CUMA 2019)

Gelinim Mutfakta'da bu hafta çok ilginç bir olay yaşandı. Haftanın birincisi olan yarışmacı gelin Rümeysa ve kayınvalidesi Nezahat Hanım Fatih Ürek'e özel bir durumlarının olduğunu söyleyerek yarışmadan ayrıldı.

 

GELİNİM MUTFAKTA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Gelinim Mutfakta kim kazandı? Sorusunun cevabı belli oldu. Haftanın birincisi en yüksek puanla Rumeysa ve Nezahat Hanım oldu.

 

GELİNİM MUTFAKTA 11 OCAK 215. BÖLÜM

 

Sina'nın hal ve hareket terazisi Reyhan'ı çok sinirlendiriyor!

Sina program başında yaptığı davranış terazisini ortaya çıkardı. Reyhan Hanım ve Ezgi'nin masasına giden Sina terazinin nasıl çalıştığını anlatıyor. Bu tutumu Reyhan Hanımı çok sinirlendiriyor ve kaynanalar odasında bu durumu tartışmaya açıyor!

 

GELİNİM MUTFAKTA BİRİNCİSİ VE ELENEN İSMİ KİM OLDU? 10 OCAK 2019

Gelinim Mutfakta'nın yayınlanan son bölümünde Nilgün-Yağnur İşçiler, Nezahat-Rümeysa Aydın, Songül-Sina Malatya ve Reyhan - Ezgi Yıldırım çiftleri “ekmek mantısı tarifi" ile yarıştılar. Değerlendirme sonunda; Ezgi 5 puanla gün sonuncusu oldu, Ezgi’yi 14 puanla Yağnur izledi. Günün en başarılı ismi ise 18 puanla Rümeysa oldu, 16 puan alan Sina gün ikincisi olarak çeyrek altını kaçırdı.

 

Gelinim Mutfakta 214. Bölümü

Gelinlerin ağlamasına neden olan olaylar neler?

Reyhan Hanım ve Songül Hanım arasındaki tartışma sonrasında yaşananlar Ezgi'nin ağlamasına neden oluyor! Nilgün Hanımın anlattığı bir olay ise, gelini Yağnur'u gözyaşlarına boğuyor! Ezgi, Sina'yı oynadığını düşündüğü diğer gelinlere benzetmesi ufak bir krize neden oluyor!

 

GELİNİM MUTFAKTA SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 9 OCAK 2019

Gelinim Mutfakta 43. hafta bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Hafta finaline doğru rekabetin arttığı Gelinim Mutfakta’nın yayınlanan son bölümünde Yağnur ve Rümeysa arasındaki kriz nedeniyle tansiyon iyice yükseldi. Öte yandan Ezgi ve kayınvalidesi Reyhan Hanım arasında tartışma çıktı. Ezgi kayınvalidesi Reyhan Hanım'ın diğer gelinleri desteklediğini düşündüğünü söyledi ve tartışma yaşandı.

Gelinim Mutfakta 9 Ocak çeyrek altını kazanan gelin Rümeysa oldu. Aldığı 15 puanla gün birincisi olan Rümeysa haftanın ortasında çeyrek altını yakasına taktı.

Gelinim Mutfakta 9 Ocak günü, Ezgi aldığı 14 puan alarak günün ikinicisi olurken, Sina aldığı 9 puanla günün en düşük puanını alan gelini oldu.

 

NİLGÜN HANIM'A NE OLDU?

Nilgün Hanım puanlama esnasında stüdyoya gelirken merdivenlerden düşerek hafif yaralandı. Nilgün Hanım, puanlama için stüdyoya gelirken görülmez kaza geçirdi ve merdivenlerden düştü. Kayınvalidesini gören Yağnur, gözyaşlarını tutamadı ve Nilgün Hanım'a üzülerek sarıldı. Stüdyoda herkesi endişelendiren olay sonrası iyi olduğunu söyleyen Nilgün Hanım, Gelinim Mutfakta ekibinin kendisiyle çok iyi ilgilendiğini belirtti. Ancak gün birincisini belirlenmeden önce yapılan gün kritiklerinde Fatih Ürek, Nilgün Hanım'ın iyi olmadığını fark etti ve müdahale edilmesi için Nilgün Hanım'ın dışarıya çıkarılmasına ön ayak oldu!

 

PUAN DURUMU

Gelinim Mutfakta'nın 213. bölümünde Nilgün-Yağnur İşçiler, Nezahat-Rümeysa Aydın, Songül-Sina Malatya ve Reyhan - Ezgi Yıldırım çiftleri “fırında nohutlu mercimekli tavuk " ile yarıştılar. Gün sonunda Sina 9 puanla gün sonuncusu oldu, Sina’yı 12 puanla Yağnur izledi. Günün en başarılı ismi ise 15 puanla Rümeysa oldu, 14 puan alan Ezgi 1 puanla çeyrek altını kaçırdı.

 

SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 
 

GEÇEN HAFTA GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU, ELENEN İSİM VE PUAN DURUMU 4 OCAK 2019

 

Gelinim Mutfakta'nın yayınlanan son bölümünde Nilgün-Yağnur İşçiler, Nezahat-Rümeysa Aydın, Ziyafet-Elif Yeni ve Reyhan - Ezgi Yıldırım çiftleri “bisküvili elmalı pasta” ile yarıştılar.

Gün değerlendirmesi ardından; 7 puan toplayan Elif gün sonuncusu, 11 puan alan Yağnur üçüncü oldu. 14 puan toplayan Rümeysa çeyrek altını almaya kazandı. Haftalık sonuca göre ise; son ikiye Elif ve Yağnur kaldı. 40 puan toplayan Elif ve kayınvalidesi Ziyafet Hanım yarışmaya veda etti. 51 puan toplayan Yağnur, son anda elenmekten kurtuldu. 72 puan toplayan Ezgi hem haftanın birincisi hem de 5 altın bileziğin sahibi oldu. 61 toplayan Rümeysa ise haftayı ikincilikle tamamladı.

 

GELİNİM MUTFAKTA YARIŞMASININ FORMATI NASIL?

Gelinim Mutfakta’da gelinler kendilerine verilen süre içerisinde günün yemeğini yapmaya çalışıyor, bu yarışta onları an be an izleyen kayınvalideler ise puanladığı tabakların kime ait olduğunu bilmeden puan vererek gelinini birinci yapmaya çalışıyor. Haftanın sonunda en yüksek puanı alan gelin ve kayınvalidesi 10 bin TL değerinde 5 altın bilezik kazanırken en düşük puanı alan gelin ve kayınvalidesi ise programa veda ediyor.

 

GELİNİM MUTFAKTA SUNUCUSU FATİH ÜREK KİMDİR?

3 Nisan 1966 tarihinde Erzurum'da bir işçi ailesinin 4 çocuğundan biri olarak dünyaya geldi. Ailenin tek erkek çocuğu olan Fatih Ürek'in 3 kız kardeşi ve ablası vardır. Bir sucuk fabrikasından çalışan babası Şerafettin Ürek'in Bursa'ya taşınma kararı almasının ardından henüz 1 yaşında iken Bursa'ya giden Fatih Ürek'in çocukluk yılları Bursa'da geçti.

Genç yaşta ses sanatçısı olmaya karar veren Fatih Ürek bir süre Bursa'daki mekanlarda sahne aldıktan sonra sonra İstanbul'a taşınma kararı aldı. 1989 yılında İstanbul’a taşınan Fatih Ürek, 1993'da ilk albümü olan "Yaktı Yaktı"yı çıkardı. Bu albümde Bülent Ersoy'un "Sefam Olsun" albümünde seslendirdiği aynı isimli şarkıya yeniden yorumlamış ve büyük ses getirmiştir. İkinci albümünü 1995 yılında "Sen İki Gözümsün" adıyla çıkaran Fatih Ürek, bu albümünde pop şarkılarının yanı sırasında klasik şarkılara da yer vermiştir.

Uzun yıllar albüm çalışması yapmayan Fatih Ürek, 2008 yılında çıkardığı "Sus" adlı albümü ile müzikal çalışmalarına kaldığı yerden devam etmiştir.  2011 yılında yeni bir albüm çalışmasına daha imza atan Fatih Ürek, bu albümde seslendirdiği "Hayde" ve "Yedi Tepe" şarkıları ile büyükk beğeni toplamıştır. Sevilen sanatçı özellikle kendine has giyim tarzı ve 2008 yılında seslendirdiği "Hadi Hadi" şarkısı ile akıllarda yer edinmiştir.

2015 yılında aldığı fazla kilolar nedeni ile mide amaliyatı olan Fatih Ürek, başarılı geçen ameliyat sonrası oldukça fazla kilo vermiştir. Sevilen şarkıcı Fatih Ürek, son olarak Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan "Gelinim Mutfak" isimli programın sunuculuğunu üstlenmektedir.

 • MAGAZİN
 • SPOR
 • YAŞAM
 • SANAT