Güllü eridi 

11 yıldır albüm yapmayan Güllü stresten kendini yemeğe vererek 120 kiloya kadar çıkmıştı. Ünlü şarkıcı tüp mide ameliyatı sayesinde 9 ayda 70 kilo verdi.  

Ahmet DÖĞEN 

Şarkıcı Güllü tam 11 yıldır ekranlardan uzak. Albüm yapmadığı süre içerisinde stresten kendini yemeğe veren ve hızla kilo alan Güllü geçen seneye kadar 120 kiloydu. Aldığı kilolardan ötürü psikolojisi bozulan ve tüp mide ameliyatı olarak sağlığına kavuşmak isteyen Güllü 9 ay önce operasyon geçirdi. Güllü geçtiğimiz akşam Etiler’de sahne aldı.  44 yaşındaki şarkıcı, kilolarından kurtulduktan sonra albüm hazırlığına kendini adapte ettiğini dile getirdi. Nisan ayında çıkacak yeni albümü için son hazırlıkların tamamlandığını belirten Güllü ‘’herkes hazır olsun bambaşka bir Güllü geliyor’’ dedi.  11 yıldır kendisine uyan şarkılar bulamadığını ve bu sebeple albüm yapamadığını söyleyen şarkıcı 15 Nisan için tarih verdi.  

Zayıflarken derisi sarktı

Tıpkı Seren Serengil'in kol ve bacaklarındaki sarkmalar gibi Güllü'nün de kolunda sarkmaar olduğu görüldü. Şarkıcının kırış kırış ola derisini görenler 'Hiç estetik değil' şeklinde yorum yaptı.