Hande tükendi

Hande Yener'de, 'Tükenmişlik Sendromu' belirtileri başladı. Gazetecilerin soru sormasına öfkelenen popçu, 'Kendimden bile bıktım, peşimi bırakın' diye bağırdı.  

Ahmet DÖĞEN

Ünlü popçu Hande Yener önceki gün, 17 yıl önce tezgahtarlık yaptığı ve Hülya Avşar tarafından keşfedilip meslek hayatına atıldığı mağazada klip çekti. Şişli'de bir yıl boyunca tezgahtarlık yaptığı giyim mağazasında gazetecilerle biraraya gelip sohbet eden Hande Yener şunları anlattı: “Bir gün kahve içtiğim bir mola anında arkadaşlarım beni çağırdı. N’oldu dedim, Hülya Avşar burada dediler. N’apim dedim Hülya Avşar buradaysa benim işime yaramayacak ki o şarkıcı mı dedim. (Gülüyor...) mantığa bak.. 'Hadi bir şarkı söyle bana' dedi. Yalnızlık Senfonisi’ni söyledim. Seni Sezen Aksu’yla tanıştıracağım dedi ve ertesi gün buluşturdu. Ben o saatten sonra uçtum zaten.” 

SABAH GÜLERKEN, AKŞAM ÇILDIRDI 

Gündüz saatlerinde gazetecilerle güle oynaya sohbet eden Hande aynı günün akşamında Etiler'de görüntülendiğinde adeta bambaşka biriydi. Nişanlısı Ümit Cem Şenol'la mekandan çıkarken magazin muhabirlerini karşısında gören popçu bir anda bağırmaya başladı. ”Ben artık konuşmak istemiyorum. Bu nedir ya? Kendimden bıktım artık. Her gördüğünüz yerde bana soru sormayın. Sizinle konuşmak zorunda mıyım? Gidin başkasını çekin. Yeter artık, istemiyorum!” dedi. Hande Yener'in bu sözleri sonrası şaşkına dönen muhabirler de fotoğraf makineleri ve kameralarını kapatarak popçuyu protesto etti. Hande Yener'in bu davranışı akla “Hande Tükenmişlik Sendorumu'na mı yakalandı?” sorusunu getirdi.  

RAKİPLERE VETO 

Hande Yener, ezeli rakipleri Hadise ile Demet Akalın'ı asla plajında ağırlamayacağını söyledi.  “Beach'i kapanan Hadise ve Demet Akalın’ı sahneye çıkarır mısınız?” sorusuna karşılık, “Onlarla yıldızım barışmadı” dedi.