Hayranını haşladı 

Bir konserinde hayranına 7 bin liralık çizmesini hediye eden Demet Akalın, yaptığına pişman oldu. Çizmesinin internette satıldığını fark eden popçu, 'Çizmelerimi hemen geri gönder' dedi. 

Şarkıcı Demet Akalın, geride bıraktığımız yılın son günlerinde Tarsus'ta bir konser vermiş ve burada doğum günü olduğunu söyleyen bir hayranına çizmelerini hediye etmişti.

KIYMET VEREN BİRİ OLMALI

Doğum günü Tarsus'un kuruluşuna denk gelen hayranı 27 yaşındaki Duygu Temir'e 7 bin TL'ye aldığını söylediği çizmesini hediye ederek onu mutlu eden Akalın, çizmeyi hediye ettiği hayranının  nüfus cüzdanına bakarak doğum gününün 27 Aralık olup olmadığını kontrol etmekten geri kalmadı. Ünlü popçu bu olaydan çok kısa süre sonra gördüğü bir haberle neye uğradığını şaşırdı. Hayranına hediye ettiği çizmenin satışa çıkarıldığını gören Demet Akalın, sosyal medya hesabından bu sayfayı paylaştı ve altına da yaşadığı hayal kırıklığıyla ilgili şunları yazdı: “Bazen bazıları gerçekten hiçbir şeyi haketmez! Numaramız aynı dedin! Hediye hatıra olarak saklanır satışa çıkmaz! Yazık geri gönder… Ben başka kıymet verecek gerçek bir fanıma veririm!”