İhaneti affedip barışabilir

Seçkin Piriler aldatıldığını öğrendiğinde Kaan Tangöze'nin kafasında laptop kırdığını itiraf etti. Sonra da ekledi: 'Aldatan tekrar aldatır ama yine de isterse barışabilirim!' 

Ahmet DÖĞEN

Eski mankenlerden Seçkin Piriler, sunuculuğunu yaptığı bir magazin programında o dönem eşi olan müzisyen Kaan Tangöze'nin Kıvılcım Ural'la yasak aşkını öğrendiğinde nasıl tepki verdiğini ilk kez anlattı. Programda ihanet konusunu açan Yeşim Salkım, “Seçkin ve Kıvılcım , Cihangir’de herkesin gittiği, ünlü bir kafede karşılaşıyor. Seçkin de orada, ‘öteki kadın’ da orada. Bu kadının o kafeden kalkıp gitmesi gerekirken, utanmadan Seçkin’in karşısına oturuyor. Karşıdan el hareketleri falan yapıyor. Seçkin de sakinliğini koruyor ve hiçbir şey yapmıyor. Bakın çok açık söylüyorum, bana yapacak öyle el hareketi falan, onun orada saçını başını yolarım.”  Yeşim Salkım’ın sözleri üzerine Seçkin Piriler, “Yanımda gazeteci arkadaşım vardı. En büyük şahidimdir. Hiçbir şey yapmadan, demeden çıktım oradan.

'ŞİDDET UYGULADIM, PİŞMAN DEĞİLİM'

Ama o, Kaan’a öyle bir anlatmış ki Kaan da ona inanmış” dedi. “Peki sen Kıvılcım’a bir şey yapmadın, Kaan’a da mı yapmadın?” sorusu üzerine Piriler, “Kaan’ın kafasına tablet fırlattım ve pişman da değilim. Ben de insanım sonuçta” yanıtını verdi. “Peki Kaan kapına gelsin ister misin?” denilince de, “Tabii ki isterim, belki affetmem. Çünkü aldatan bir daha aldatır. Ama o zaman öyle bir şey olur ki bir bakmışsınız barışmış olurum” şeklinde konuştu.