İmane Türkçe öğrenemiyor

Murat Yıldırım, Tarkan hayranı eşi İmane ve ailesini konsere götürdü. Evlendiğinden beri Türkçe dersleri alan İmane Elbani'nin tek kelime Türkçe konuşamaması herkesi şoke etti.  

 Ahmet Döğen

Ünlü oyuncu Murat Yıldırım 7 ay önce dünyaevine girdiği İmane Elbani ve onun ailesini Tarkan konserine götürdü. Eşinin ailesinin Tarkan'ı çok sevdiğini ve onlara sürpriz yaptığını söyleyen oyuncu “İmane'nin annesi ve ablası Tarkan'ı çok beğeniyorlar. Megastarımızı zaten dünyanın her yerinde tanıyorlar. Ben de bugün eşim ve ailesine küçük bir sürpriz yaparak buraya getirdim, çok mutlu oldular” dedi. 

BEBEK SORUSU ORTAMI GERDİ

Mutluluktan ağzı kulaklarına varan İmane Elbani ise Türkçe sorulan soruları yanıtsız bıraktı. Objektiflere “Very happy” diye bağıran İmane'nin basit kelimeleri bile söyleyemiyor olması dikkat çekti. Evlendiğinden beri Türkçe dersleri aldığı iddia edilen Faslı modelin halen dilimizi konuşamıyor olması şaşırttı. Öte yandan, “Ne zaman bebek sahibi olmayı düşünüyorsunuz?” sorusuna kaçamak cevaplar veren Yıldırım “Artık sormayın, eğer olursa söyleyeceğim” dedi.