Kasım'da kavga başkadır! 

Sosyal medyada 'Kasım'da aşk başkadır' başlığıyla Demet Akalın ve Hande Yener'in fotoğrafları paylaşıldı. Akalın çıldırdı. 'Bu kadınla yanyana fotoğrafımı bile görmeye tahammülüm yok' dedi.  

Ahmet DÖĞEN

Yıllardır magazin dünyasının kavgalı isimleri Demet Akalın ve Hande Yener yine karşı karşıya geldi. Ünlü bir sosyal medya hesabı, Demet Akalın'ı eşi Okan Kurt'la, Hande Yener'i de sevgilisi  Ümit Cem Şenol'la birlikte yan yana kareler haline getirerek paylaşım yaptı.

ANINDA CEVAP VERDİ

'Kasım'da aşk başkadır' başlığıyla yapılan paylaşımda iki ünlü ismin de 3 Kasım'da ilişkilerinin başladığı belirtildi. Bunu gören Demet Akalın hiç zaman kaybetmeden tepki gösterdi.  Ünlü popçu “Yıldızları bir türlü barışmayan iki ünlü popçu Demet Akalın ile Hande Yener’in 3 Kasım mesajları dikkat çekti. Demet Akalın eşi Okan Kurt ile 3 Kasım’da tanıştı.

'BİZİMKİ 7 YILLIK İLİŞKİ'

Hande Yener’in sevgilisi Ümit Cem Şenol ile aşkı da 3 Kasım’da başladı. İki popçu bugüne özel romantik mesajlar yayınladı” şeklinde ifade edilen fotoğrafın altına “Rica etsem şu fotoğrafı kaldırır mısınız? Bizimki 7 yıldır kutlanan bir yıldönümü. Bu kadınla yanyana fotoğrafımı görmeye bile tahammülüm yok. Lütfen!” yazdı.