Megayenge hamile

Tarkan'ın Harbiye konserlerinde eşi Pınar Dilek'in kıyı köşede saklanmasının nedeni ortaya çıktı: Megayenge hamile...

Tarkan'ın Harbiye konserinde eşi Pınar Dilek'in neden protokolde oturmadığı ortaya çıktı. Megayenge karnındaki bebeğe zarar gelmesinden korktuğu için kalabalığa karışmıyormuş. 

TÜP BEBEK TEDAVİSİ GÖRMÜŞLERDİ
Geçtiğimiz yıl Tarkan ile dünya evine giren 31 yaşındaki Pınar Dilek hakkında sık sık bebek haberleri ortaya atılmıştı. Ünlü çiftin bebek sahibi olabilmek için Almanya'da tüp bebek tedavisi gördükleri iddia edilmiş, ancak ikili bu haberleri yalanlamıştı. Pınar Dilek'in eşi Tarkan'ın konserlerini artık protokolden izlememesi ve eskisi gibi ortalarda gözükmemesi akıllara “hamile mi” iddialarını getirdi. Magazin yorumcuları şu iddiada bulundu: “Tarkan'da çok başka bir hava, çok başka bir enerji var. 

İLK DÖRT AY GİZLEMEK EN İYİSİ...
Pınar Dilek konseri geçen yıl hep protokolde en ön sırada izlerdi. Ancak şimdi hiç ortalarda görünmüyor. Hamile olabilir. Çünkü bebek bekleyen çiftler, riskli olduğu için ilk 4 ay bu gerçeği gizlemeyi tercih eder. Tarkan'da da ayrı bir heyecan var. Çiftin aldığı kiloları da düşünürsek Pınar Dilek hamile olabilir…”

SANDALYEDE TEMPO TUTTU 

Pınar Dilek ilk üç konseri demir parmaklıklar arasında izlemişti. Megastar bu kez eşi Pınar'ın her zaman konseri takip ettiği yere özel bir sandalye koydurttu. Megayenge, beyaz elbisesiyle göz doldurdu. Ve tüm konser boyunca oturduğu yerden şarkılara eşlik etti.