N'aptın Hacı?

Annesinin onaylamadığı Özge Ulusoy ile yollarını ayıran Hacı Sabancı bu kez onun en yakın arkadaşlarından Ahu Yağtu ile aşka yelken açtı.  

Ünlü iş adamı Hacı Sabancı ile manken Özge Ulusoy aşkı uzun yıllar sürmüş fakat anne Arzu Sabancı bu ilişkiye onay vermemişti. Arzu Sabancı'nın karşı çıkma nedeni Özge Ulusoy'un başından daha önce bir evlilik geçmiş olmasıydı. 

PODYUM DOSTLUĞU

Fakat Hacı Sabancı Özge'den ayrılır ayrılmaz öyle bir ilişkiye başladı ki Arzu Sabancı bu kez ne yapacak merak konusu oldu. Çünkü Hacı Sabancı'nın yeni aşkı kendisinden 9 yaş büyük olan ve bir çocuk annesi Ahu Yağtu... Üstelik Ahu Yağtu, manken Özge Ulusoy'un da podyum dünyasından yakın arkadaşı. Geçtiğimiz yaz, bir dondurma markasının reklam yüzü de olan iki yakın arkadaş bu birlikteliğin ardından ne yapacak, Özge'nin tepkisi ne olacak merak konusu oldu. 

AYAKLARI YERDEN KESİLDİ

Hacı Sabancı ile önceki gece Emirgan'da bir mekanda sabahın ilk ışıklarına kadar öpüşerek dans eden Ahu'nun yakın çevresi ayaklarının yerden kesildiğini dile getirdi.  

Gelen gideni aratır

Sürpriz aşk sosyal medyada günün olayı oldu. Pek çok kişi, Arzu Sabancı'nın Özge Ulusoy'u istememesini hatırlatarak 'Gelen gideni aratır' şeklinde yorum yaptı.