Nefes aldıran kaçamak

Sevgilisi Hande Erçel'e 'uğurum' diyen şarkıcı Murat Dalkılıç, gece kulübünde kızlarla yakalandı. 'Nefes almaya çıktım' diyerek kendini savundu.

 Ahmet DÖĞEN

Oyuncu eşi Merve Boluğur'dan boşanan popçu Murat Dalkılıç kısa süre sonra oyuncu Hande Erçel'le aşka yelken açtı. Neredeyse tüm zamanını sevgilisiyle geçiren ünlü popçu yeni albümü için uzun zamandır stüdyoda ve orada bile sevgilisi Hande'yi yanından ayırmıyor.

STÜDYODA DA BİRLİKTELER

Neredeyse her gün birlikte stüdyodan çıkarken görüntülenen çift mutlu olduklarını dile getirirken, Dalkılıç 'Hande benim uğurum, albüm hazırlığında yanımda olmasını istiyorum' demişti.  Gelin görün ki Dalkılıç önceki akşam fena dağıttı. Yanında iki kadınla Bebek'te gece kulübüne giden popçu gazetecileri kapıda görünce yanındakileri önden gönderdi.

GAZETECİLERİ OYALADI

Bu sırada habercileri oyalamak için ropörtaj veren yakışıklı popçu, “Stüdyodayım sürekli, Yıldız Tilbe'yle albüm çalışmaları var. Bugün Hande yanımda yok. Biraz hava almaya çıktım” diye konuştu. Bu sırada yanındaki kadınların içeriye giriş yaptığını gören Dalkılıç gazetecilerden müsaade isteyerek uzaklaştı. Kulüpten çıkarken de görüntü vermek istemediği için yanındaki kadınlarla birlikte arka kapıdan çıkış yaptı.

MuratDalkılıç'ın yanındaki kadınlarona uzaktan bakarak işaret etti.