Öpmeye doyamadı

Bodrum'da aşk yaşayan Adriana Lima ile Metin Hara, güne Türk usulü kahvaltı ile başladı. Sevgilisinin kolye hediyesiyle şaşkına dönen model onu öpücüklere boğdu.

Brezilyalı top model Adriana Lima ile Türk yazar Metin Hara'nın aşk yaşamaya başlaması tüm dünyanın gündemi oldu. Basın mensupları, ikilinin Bodrum'da konakladığı  'No 81 Değirmen' adlı özel villanın önünde nöbet tutarken çift kimseye aldırış etmeden sürekli öpüştü. Sabah güne Türk usulü kahvaltı ederek başlayan çiçeği burnunda aşıklardan Metin Hara cebinden çıkarttığı altın kolyeyi Adriana'nın boynuna takarken, top model de teşekkür öpücüğünü ateşli şekilde verdi. 

DÜNYA BASINI BODRUM'DA 

O anlar saniye saniye kameralara yansırken Adriana'nın dünya umurunda değildi. Kahvaltıya askılı bluzüyle makyajsız çıkan ünlü modelin bol bol portakal suyu içmesi dikkati çekti. Çiftin bugün Gökova Körfezi ve Yunan Adaları'nı kapsayan mavi tura çıkacağı öğrenildi. Bu aşkı görüntülemek isteyen yabancı basın da dün Bodrum'a akın etti.

YÜRÜ BE METİN!

Dünyaca ünlü top model Adriana Lima ile yaşam koçu ve kitap yazarı Metin Hara'nın sürpriz aşkı tüm dünyayı ayağa kaldırdı. Sosyal medyada en çok konuşulan konu tabii ki bu aşktı. 'Yürü be Metin!, İşte Türk'ün farkı' şeklinde yorumlar yapıldı. 

Demet çamur attı

Şarkıcı Demet Akalın, Metin Hara ile birlikte olmaya başlayan Adriana Lima hakkında şok bir paylaşımda bulundu. ünlü popçu, Adriana Lima’nın ilk eşiyle çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı ve altına da “İlk eşi, çok da şey yapmayın” notunu düştü. Akalın, yoruma kapalı olarak paylaştığı bu fotoğrafla adeta, ‘Adriana zaten ilişkilerinde çıtayı çok yüksekte tutan biri değil’ göndermesinde bulundu.

MEĞER SEVGİLİSİ VARMIŞ

Musevi uyruklu Metin Hara'nın Adriana Lima ile tanıştığında hayatında başka biri olduğu öğrenildi. Not defteri ve Tatlı Küçük Yalancılar dizilerinden tanıdığımız Beste Kökdemir ile aşk yaşayan Metin Hara, Adriana ile tanışıp yakınlaşınca ilişkiyi sorgusuz sualsiz bitirmiş. Sosyal medyada Beste Kökdemir'in sayfası mesaj yağmurun tutulunca o da çaresiz 'Arkadaşlar sakin. Zaten vardı böyle bir şey. Benim de bildiğim bir şeydi. Metin'le dostluğumuz gayet güzel devam ediyor. Her şey yolunda' şeklinde açıklama yaptı.

SON İLİŞKİSİ

Şubat ayında New England Patriots Amerikan futbolcusu Julian Edelman’la yollarını ayıran 36 yaşındaki model, Grand Prix’de tektaş yüzükle görüntülenmiş, “Kendimle evliyim” açıklamasını yapmıştı.