Özçivit: Sponsora ihtiyacım yok 

Burak Özçivit, düğününe sponsor olmak için sıraya giren iş adamlarına resti çekti. Fahriye Evcen ile düğün tarihini açıklamayan Özçivit, 'Kimseye ihtiyacım yok, kendi düğünümü kendim yaparım' dedi.  

Almanya'da nişanlanan ve şimdilerde evlilik için gün sayan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, önceki akşam yakın arkadaşları Uğur Aslan ile birlikte yemek yedi. Arnavutköy'de bir balıkçıda boğaz manzarasında yemek yiyen üçlü, mekan çıkışında kameraların karşısına geçti. Bir hayli keyifli olan oyuncular, “Dizimiz bittiği için vaktimiz var, bugün birlikte vakit geçirdik” dedi. 

TEKLİFLER RAHATSIZ ETMİŞ

Düğün için birçok firmadan sponsor teklifi alan Burak Özçivit bu durumdan rahatsız olduğunu dile getirdi. Dubai şeyhinden bile düğün daveti alan, pek çok iş amdamından düğün masrafını üstlenme teklifleri ile kaarşı karşıya kalan ünlü isim Burak Özçivit ile Fahriye Evcen, “Biz kendi düğünümüzü kendimiz yapacağız, sponsorluk istemiyoruz” dedi. Sokak satıcılarının ortasında kalan ve ısrarlarına dayanamayan yakışıklı oyuncu, bir demet gül alarak nişanlısına verdi.