Piriler: Kıvılcım'ı dövmek istiyor 

Aldatılmayı hazmedemeyen Seçkin Piriler boşandığı günlerde kick boksa başlamış. Şimdi kafes dövüşü yapabilecek durumda olan manken 'İlk günlerde tek istediğim Kıvılcım'ı dövmekti' dedi.  

Ahmet DÖĞEN 

Eski manken Seçkin Piriler önceki gün Akatlar Clup Sporium'da gerçekleşen bir etkinliğe katıldı. Kafes içinde ünlü Kick Boks hocası Tayfun Altoz ile antrenman yaparken karşımıza çıkan Piriler agresif hareketleriyle dikkat çekti. 

NEGATİF DUYGULARI AZALMIŞ

Aylardır ders aldığını söyleyen Seçkin Piriler 'Kimi dövmek isterdin?' sorusuna karşılık, “Şimdi yanlış yerlere çekilecek” dedi. Eski eşi Kaan Tangöze'nin sevgilisi Kıvılcım Ural ima edilerek, 'O kendisini biliyor herhalde' denilince de “İlk zamanlar onu dövmeyi düşünüyordum da yavaş yavaş bu düşünceden uzaklaştım. İlk başladığım günlerde daha hırslıydım fakat negatif duygularımdan uzaklaştım” diye konuştu. 

VÜŞ HOCASI BİLE ŞAŞIRMIŞ

Piriler, “Zaman geçtikçe yumuşamaya başladım. İlk geldiğimde bayağı hırslıydım, sert vuruyordum. Hoca çok şaşırmıştı” diyerek Kıvılcım Ural ile ilgili eski düşüncelerini itiraf etti. Kum torbasına birisinin fotoğrafını koysak kimi hayal ederdin sorusuna üzerine de “Siz kimi kum torbasına kimi layık görüyorsanız” şeklinde cevap verdi.