Podyumda patinaj anı

'İsteseydim Victoria’s Secret defilelerinde boy gösterirdim' diyen Çağla Şikel ertesi gün podyumda yere kapaklandı. Ünlü manken o anları paylaşarak 'İyi patinaj çekiyorum' dedi. 

Ahmet DÖĞEN

Bir hafta içinde Bakü, Kıbrıs ve İstanbul’da podyuma çıkan Çağla Şikel, önceki akşam baş manken olarak boy gösterdiği Kariyer Fashion Show 2018 defilesinde podyumda yere düştü. 120 öğrencinin hazırladığı mezuniyet defilesinde, genç tasarımcı adaylarına ünlü isimler direktörlük yaptı.

ZEMİNDE AYAĞI KAYDI

Baş modellik yapan Şikel podyuma ilk olarak Derya Varış imzalı beyaz elbiseyle çıktı. Tecrübeli model ikinci kez podyuma Berdan Yıldızhan imzalı elbiseyle çıktığı sırada ayağı kayarak düştü. Defileyi izleyen bir beyefendinin yardımıyla ayağa kalkan Çağla Şikel’i moda severler alkışlayarak destekledi.

NAZARA BAĞLADI

Defile sonrası Çağla Şikel, sosyal medya hesabından podyumda yaşadığı iş kazasıyla ilgili videoyu paylaşarak, “İtiraf edin bence iyi patinaj çekiyorum, nazar diyelim” dedi. Ünlü manken bir gün öncesi  “Keşke Victoria’s Secret defilesinde podyuma çıkabilseydim. Ama bunun için hiç çabalamadım. Yoksa şimdi Gigi Hadid’le aynı podyumda yürüyebilirdim” demişti. 

Düşen Çağla Şikel'in yardımına defileyi izleyenlerden biri yetişti.