Polemik büyüyor 

Serdar Ortaç ve Alişan arasındaki polemik gün geçtikçe alevleniyor. Günler önce “Eşimin güzel olması ve bakılması hoşuma gidiyor” diyen Ortaç’ı hedef alan Alişan “Eşimin sağına soluna bakılmasını istemem” dedi. Alişan’a Ortaç’tan yanıt gecikmedi. 

Hemen her fırsatta eşi Chloe’yi çok sevdiğini ve güzel bulduğunu dile getiren Serdar Ortaç, “Eşime bakılması hoşuma gider” demişti. Serdar Ortaç’ın bu açıklamasından sonra verdiği bir röportajda meslektaşını hedef alan açıklamalar yapan Alişan, “Ben eşimin sağına soluna bakılmasının istemem. Eşim güzel olmayacak ve ben istediğimde ayaklarımı yıkayacak, terliklerimi getirecek” demişti. 

Ben Maço değilim 

Önceki gece Kıbrıs'ta Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel’de sahne aşlan Serdar Ortaç’tan, meslektaşı Alişan’a yanıt gecikmedi. ”Ben eşimin sağına soluna bakılması hoşuma gidiyor demedim. Öyle ayak yıkama olayı falan da mazide kaldı ama eşimin bana terliklerimi getirmesini isterim ve getirir de. Aynı şekilde ben de ona götürürüm. Hayatı birlikte yaşıyoruz olması gereken de bu. Ben maço erkek değilim” yanıtını verdi. Ortaç’ın bu açıklamalarının hedefinde ise Alişan yer aldı. 

Bir daha giymeyecek 

Geçtiğimiz hafta giydiği bikini ile olay olan Chloe için konuşan Serdar Ortaç, “Genç kız giyeceğim dedi giydi. Görünce bende ne yaptın kızım dedim. Bana kalsa giymesin ama 
ne diyeyim. Gönlüm kural koymak istemiyor. Chloe'de haberlerden sonra Türkiye'de böyle bikini giymeyeceğim” dedi. 

İşi bırakırım 

 

MS hastası olan Serdar Ortaç, sahne performansı sırasında da zaman zaman sandalyeye oturdu. Bu konuyla ilgili de konuşan Ortaç, “Chloe bana çalışma diyor. O işe başlasa hemen bırakırım sahneleri ve şarkı yazar satarım” dedi.