Rafet'in taktiği tutmadı

Ünlü popçu Rafet El Roman, olaylı boşandığı eski eşi Ceren Kalpakaslan’dan sonra yeni bir aşka yelken açtı. Sarışın bir kadınla Kuruçeşme'de eğlenen şarkıcı, finali de Nişantaşı’ndaki evinde yaptı. 

Ahmet DÖĞEN

Ünlü popçu Rafet El Roman çapkınlıktan vazgeçmiyor. Geçtiğimiz yıl eşi Ceren Kalpakarslan'dan olaylı şekilde boşanan Rafet El Roman önceki gece yeni kız arkadaşıyla Beşiktaş trafik ışıklarında sobelendi.  El Roman ve yeni sevgilisi ilk başta Kuruçeşme Park Fora Balık'ta yemek yedi. Birlikte geldikleri mekanda Boğaz manzarasına karşı romantik bir akşam yemeği yiyen ikili dışarıda gazeteciler olduğunu öğrenince taktik yaparak mekandan ayrı ayrı çıktılar. 

Kırmızı ışıkta yakalandı 

İlk olarak mekandan ayrılan El Roman arabasına binerek uzaklaştı. Beşiktaş'a giden popçu aracını sağa çekerek sevgilisini yaklaşık yarım saat bekledi. Taksiyle gelen sevgilisi araca bindiği sırada flaşların patlamasıyla ikili adeta şok geçirdi. Gizemli sevgili yüzünü elleriyle kapatırken kırımızı ışığa takılan ikili, gazetecilerden kaçamadı. “Beni niye takip ettiniz ya” diyerek sitem eden şarkıcı yanındaki kadının da asistanı olduğunu iddia etti. Yine takip edildiğini anlayan popçu, yaklaşık 500 mt ileride sevgilisini araçtan indirdi. Kaçma taktiğine devam etmek isteyen Roman bir kez daha yakayı ele vererek evinin önünde yakalandı.

Dikkat ediyorum aşkım 

Tek başına Nişantaşı'ndaki  evine giren  El Roman'dan 15 dakika sonra sevgilisi evin olduğu sokak başında görüldü. Elinde telefonla konuşarak ilerleyen sevgilisi El Roman'ın sözlerine “Dikkat ediyorum aşkım kimse yok” diye cevap verdiği duyuldu. Popçunun oturduğu apartmana girmek isteyen sevgilisi bu sırada karşısında gazetecileri bulunca koşar adım kaçmaya başladı. İlk durdurduğu taksiye binen hanımefendi soruları yanıtsız bırakarak uzaklaştı.