• Bist 100
  102.715
 • Dolar
  5,2800
 • Euro
  5,9675
 • Altın
  224,2585
İstanbul
3 / 10
0530 708 54 54
0530 708 54 54
14 Şubat 2019 09:24 | Perşembe

Recep İvedik 6 vizyon tarihi açıklandı! (Recep İvedik 6 ne zaman yayınlanacak, hangi tarihte?)

Recep İvedik 6 ne zaman çıkacak? Recep İvedik 6 yayınlanma tarihi merak ediliyor. Recep İvedik 6 ne zaman sinemalarda olacak? Başarılı komedyen Şahan Gökbakar’ın yaratıcısı olduğu Recep İvedik serisinin yeni filmi, beyazperdede yer almak için artık gün sayıyor. Sinemaseverlerin yakından takip ettiği konulardan birisi olan dağıtımcı sorununun da çözülmesi ile birlikte Recep İvedik 6’nın da vizyon tarihi kesinleşti. Şahan Gökbakar’ın en çok izlenen yapımlarından olan serinin yeni filmi Recep İvedik 6 ne zaman yayınlanıyor? Recep İvedik 6’nın vizyon tarihi ne zaman?

Recep İvedik 6 yayınlanma tarihi için heyecan dorukta! Recep İvedik 6 ne zaman sinemalarda olacak? Beyazperdeye taşınan ilk filmi ile gişe rekorları kıran ve her filmi ile başarasını katlayarak devam ettiren Recep İvedik serisi, 6. filmi ile sinemalara dönüyor. İlk kez 2008’de vizyona giren ve o günden beri her filmi ile rekorları alt üst eden Recep İvedik serisi,6. Filmi ile bu yılın da en çok beklenen filmleri arasında. Fragmanı ile beklentileri yükselten, gişe rekortmeni serinin başrolündeki Recep İvedik karakterini her zaman olduğu gibi yine Şahan Gökbakar canlandıracak. Heyecanla beklenen Recep İvedik 6 ne zaman vizyona girecek? Recep İvedik 6’nın vizyona girmesine kaç gün kaldı? Detaylar haberimizde…

 

RECEP İVEDİK 6 NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Milyonların gönlünde taht kurmayı başaran Şahan Gökbakar'ın en çok izlenen yapımlarından Recep İvedik 6'nin ne zaman yayınlanacağı, dağıtımcı şirket Universal Pictures tarafından ilan edildi. Recep İvedik 6'nın vizyon tarihi konusunda resmi internet sitesi üzerinden ekleme gerçekleştiren Universal Pictures, 8 Şubat 2019 olarak belirtti.

 

ŞAHAN GÖKBAKAR YAPIMI RECEP İVEDİK 6 KONUSU…

Komedi türünün usta ismi Şahan Gökbakar, izleyicileri gülmekten kırıp geçirecek yeni serisi Recep İvedik 6’ya ilişkin en son gelişmeleri ve bu yıla damgasını vuracak sinema projesi hakkında önemli tüyoları paylaşarak Afrika savanalarında çekiminin gerçekleştirileceğini ve bir sonraki serisinin de Afrika yahut Uzakdoğu'da geçeceğini ifade etti.

Diğer taraftan seyircisinin dört gözle beklediği Recep İvedik 6 isimli sinema projesinin afişi yayınlanarak, ''Recep'in Yeni Macerası'' şeklinde bir yazı paylaşılırken, afişte beyaz perde filminin başrol koltuğunda oturan efsaneleşmiş karakter Recep İvedik'in gömleğinin bir gorilin elinde bulunması ve havada arıza yapmış olan bir uçağın irtifasını kaybetmiş olduğunu yansıtan fotoğraf yayınlandı.