Sahada aşk var

‘İçerde’ dizisine dahil olduktan sonra Çağatay Ulusoy ile aşk yaşamaya başlayan Duygu Sarışın, ikilisi önceki gün ilk kez set dışında görüntülendi. Mikader’in sosyal sorumluluk projesi için bir araya gelen oyunculardan Ulusoy ve Sarışın çifti de sahada adeta köşe kapmaca oynadı. 

Tekirdağ’da yapılacak olan Spor ve Rehabilitasyon Merkezi için bir araya gelen ‘İçerde’ dizisi oyuncuları, önceki gün Ağrı Kız Futbol Takımı ile dostluk maçı yaptı. Yapılan karşılaşmada renkli görüntüler çıkarken elde edilen gelir de Mikader’e bağışlandı. Yapılan karşılaşmada ilk gölü atan Çağatay Ulusoy’un sevinci ise profesyonel futbolcuları aratmadı. Takla atarak sevinen Ulusoy’a ise en çok alkışı sevgilisi Duygu Sarışın yaptı. 

Kaçamak bakışlar 

Karşılaşma sürecinde bir araya gelmeyen Sarışın ve Ulusoy’un birbirlerine attığı kaçamak bakışlar ise dikkatlerden kaçmadı. İlk yarıda ter döken Ulusoy’un maçtan çıkmasının ardından Sarışın oyuna dahil oldu. Saha için de ve saha dışından adeta köşe kapmaca oynayan ikili, tüm ekibin toplu fotoğraf çektirmesi ile mecbur bir araya geldi. Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın arasında kıskançlık krizlerine neden olduğu iddia edilen ve geçtiğimiz bölümde diziden ayrılan Bensu Soral ise projeye dahil olmadı.