Seda'nın fedaisi 

Seda Sayan ve Yunan şarkıcı Cefi'nin önceki gece çıktıkları eğlence turu olaylı bitti. Fotoğrafları çekilince çileden çıkan şarkıcı, muhabirlere tehditler savurarak adeta şehir eşkıyalığı yaptı. 

Birlikte düet yapan ve samimiyetleriyle dikkat çeken Seda Sayan ile Yunan şarkıcı Cefi, önceki gece tekne turu attı. Arnavutköy’den kalkan tekneye Boğaz turunun ardından tekrar aynı yere gelen ikili, tekneden inerken görüntülendi. 

Gazetecilere terör estirdi

Alkolün de etkisiyle ayakta durmakta zorluk çeken ikili, patlayan flaşlarla ne yapacağını şaşırdı. Bir anda panik olan Seda Sayan hızla kendisini bekleyen araca binerken, yanındaki Yunan şarkıcı Cefi, adeta terör estirdi. Görüntü alan gazetecilerin yanına bir hışımla gelen Cefi, tehditler savurmaya başladı. “Siz kimsiniz lan, ne çekiyorsunuz. Silin o fotoğrafları. O kameralarınızı da sizi de aldırtacağım daha sonra. 

Siz artık bittiniz

Fotoğrafları silmezseniz benim gücümü göreceksiniz. Sizi daha sonra bulup, canınızı yakacağım. Siz artık bittiniz” diye bağıran şarkıcı, hızını alamayarak sözlerine devam etti. “Siz yarın göreceksiniz. O fotoğrafları silmemeyi göstereceğim size” dedi. Yaptığı tehditler bir işe yaramayınca morali bozulan şarkıcı, durdurduğu ilk taksiyle oradan uzaklaştı.