Sosyetede mahalle kavgası 

Gül Gölge Saygı ile Elif Gönlüm'ün mahkemeye taşınan kavgasına Kerem Gönlüm de katıldı. Milli basketbolcu dün basın toplantısı yaparak eşini savundu.  

Cemiyet hayatını ikiye bölen Elif Gönlüm'le Gül Gölge Saygı arasındaki yıllardır süren savaş iyice kızıştı. Milli basketbolcu Kerem Gönlüm'ün eşi Elif Gönlüm, iddiaya göre kurduğu internet sitesinde Gül Gölge Saygı için 'eskort' hakaretinde bulundu. Bunun üzerine eski dostu Saygı'nın dava açtığı Elif Gönlüm, sosyal medyada açtı ağzını yumdu gözünü. Tartışmaya ünlü basketbolcu da dahil olarak dün bir basın toplantısı yaptı. 

ONURU VE ŞEREFİNE LAF ETMEYİN

Kamuoyunu meşgul ettiği için özür dileyerek sözlerine başlayan Gönlüm, “Yıllar içerisinde ben ve eşim her zaman topluma faydalı işler yaptık. Bir anne ve baba olarak çocuklarla ilgili birçok projeye imza attık, ve bunlara da devam ediyoruz. Ancak son 4 seneden beri aynı yayın grupları ailem ve eşimle ilgili asılsız haberler yapmaya devam etmektedir. Bu tarz gerçek dışı haberlerle anılmaktan çok rahatsızlık duyuyoruz. Biz gelenek ve göreneklerimize göre yaşayan klasik bir Türk ailesiyiz. Eşim bu zamana kadar onuru ve şerefiyle yanımızda durmuş ve ailemizi her anlamda korumuştur. 

KÖTÜLÜK YAPMAK İSTEYENLER VAR

Aileme ve eşime yapılan bu haberler devam ettiği takdirde yasal haklarımızı kullanarak gerekli davaları açacağız. Herkesin arkasında çekemeyen, kötülük yapmak isteyen insanlar olabilir. Bizim ise kimseyle bir düşmanlığımız yoktur. Bugüne kadar konuşmamamızın sebebi de hukuki sürecin devam etmesidir. Ancak davadan hemen sonra ben ve eşim bunlara en iyi şekilde karşılık vereceğiz” ifadelerini kullandı.