• Bist 100
  102.697
 • Dolar
  5,2838
 • Euro
  5,9833
 • Altın
  224,7962
İstanbul
3 / 11
0530 708 54 54
0530 708 54 54
13 Şubat 2019 09:02 | Çarşamba

Söz dizisi son 69.bölüm izle- Ateş her şeyi hatırlıyor mu? Söz 70.yeni bölüm fragmanı izlendi mi?

Söz 70.yeni bölüm fragmanı yayında mı? Söz izleyicisini ekran başına kilitliyor. Söz son bölümde Yavuz’un planı şaşırttı! Ekranların reyting rekortmeni dizisi Söz yeni bölüm fragmanında heyecan dorukta! Söz 69.bölümde Yavuz, Ateş'e ay yıldızı anlatıp onu kendine getirmeye çalışıyor. Derya ile el el görülüyor. Ayrıca Yavuz, Derya ve Linda karşı karşıya geliyor. Son bölümde ise Orhan’ın tutulduğu güvenli evin Dragan tarafından bulunması harekât merkezinde içeriden bilgi sızıntısı olduğu şüphesine neden olur.

Söz 69. son bölüm izleyenleri ekran başına kilitledi. Söz'ün son bölümde Yavuz, Dragan'la burun buruna. Elinde bir bomba pimi ile Dragan'ı tehdit ediyor.  Dragan ikna olmayınca bombaların yerini söylüyor. Söz'ün nefes kesen son bölümünün ardından ise hayranları 70.bölüm fragmanını merak etti. Söz 70.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Söz dizisi 69. son bölümü ile yine nefesleri kesti. Yavuz'un planları dün akşama damgasını vurdu. İzleyenler nefes kesen bölümün ardından 70.bölüm fragmanını merak etti. Söz dizisinin 70.bölüm fragmanının yakın zamanda yayınlanması bekleniyor.

 

Söz yeni 70.bölüm fragmanı geldi mi?

Söz dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimize eklenecektir.

 

SÖZ 69. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yavuz, Dragan'la burun buruna. Elinde bir bomba pimi ile Dragan'ı tehdit ediyor. Dragan ikna olmayınca bombaların yerini söylüyor. Yavuz, Linda'ya onunla işi olmadığını söyleyerek Dragan'ı istiyor. Linda Dragan'ı Yavuz'un eline bırakıyor. Linda onun yerinde olsa Dragan'ın da aynı şeyi yapacağını söylüyor.

NAZLI ATEŞ'İ GÖRÜYOR

Ateş otobüs durağında beklerken Ateş'i görüyor. Tam yanına gidecekken otobüsün önüne geçmesi ile ateş ortalıktan kayboluyor. Ama Nazlı ne gördüğünden çok emin. ‘Buradaydın' diyerek etrafı aramaya başlıyor. Sonra yerde bırakılmış notu görüyor. Ateş de onu kenara çeken adamların yanında Nazlı'yı izliyor. Ona Dragan'ın sağ kolu olduğuna dair bilgiler veriliyor. Ateş hiçbir şeyi hatırlamadığını söylüyor. Ama kafası da karışıyor.

YAVUZ, DRAGAN'I DÖVÜYOR

Dragan, Yavuz'a ancak leşini çıkarabileceğini söylüyor. Ama Yavuz'un da geri adım atmaya niyeti yok, Dragan'a ‘korkak' diyor. Sonra da bir yumruk indiriyor. Bu sırada Linda da Dragan'ın yakalandığı haberini yetiştiriyor. Yavuz, Dragan'ı dövüyor. Dragan'ın karşılık vermeye gücü yetmiyor. Yavuz'un yumrukları Dragan'ı yere seriyor. Yavuz, Dragan'ı öldürmeye niyetliyken Kopuk gelip onu durduruyor. Dragan'ı ona vererek etrafı toparlamaya koyuluyor. Kopuk adamların çok kalabalık olduğunu söylüyor. Yavuz kurşun yağmuruna karşı tek başına mücadele veriyor. Ve Dragan'ı tamirhanede sorguya çekebilecek noktaya geliyor.

EYLEM'DEN SEDA'YA TOKAT

Derya, Seda'yı alıyor. Arabada Eylem'i hainlikle suçluyor. Derya ondan şüphelenenin kendisi olduğunu söylüyor. Seda'nın ısrarlı suçlaması Eylem'i çileden çıkarıyor ve Eylem bir tokat indiriyor. Sonra da ‘senin gibileri biliyoruz' diyerek Seda'ya dersini veriyor. Derya bu anları dikkatle izliyor.

SAMİ KÖŞEYE SIKIŞTI

Sami, Seda'nın götürüldüğünü öğreniyor. Aldığı haberi telaşla karşılıyor, adamına yakalanmaması için talimat veriyor. Sami'nin kaçmaktan başka çaresi yok ama biraz beklemek istiyor. Ayrıca ortakları korkup ondan önce kaçmak için plan yapıyor.

‘ATEŞ YAŞIYOR'

Nazlı babasına koşup Ateş'i bulduğunu söylüyor. Tim de bu sözleri duyuyor. Erdem kızına sorular sorarak olayı anlamaya çalışıyor. Sonra bunun imkansız olduğunu söylüyor ama Tim olay yerine gitmek istiyor. Tim her yerde Ateş'i arıyor. Ama Tim'in geldiğini gören Ateş ve Dragan'ına damları ortalıktan kayboluyor. MOBESE kamerasının da kırık olması çaresizliklerini arttırıyor. Nazlı Ateş'i gördüğüne emin olduğunu ısrarla söylüyor. Hiçbir şey hatırlamayan Ateş, sevdiği kadına ve dostların silah çekebilecek noktada.

TİM OPERASYONA BAŞLIYOR

Tim, Sami için harekete geçiyor. Sami yurtdışına kaçmaya karar veriyor. Ancak Tim'in ani operasyonu beklenmedik sonuçlara yol açıyor.

LİNDA SÜRPRİZİ İLE ŞAŞIRTIYOR

Yavuz ve Derya buluşuyorlar. Ancak Linda da orada. Bu karşılaşma tüm dengeleri değiştireceğe benziyor.

 

 

 

SÖZ SON BÖLÜM İZLE 

 

SÖZ DİZİSİ KONUSU

Star Tv’nin ilgiyle izlenen askerlerin hayatını konu olan Söz dizisi; sınırda verilen kıran kıran mücadeleyi anlatıyor. Bir grup askerin sınırdan ülkemize girmeye çalışan teröristlere karşı verdiği mücadelenin yanı sıra; dış mihrakların ülkemiz üzerindeki oyunlarını da engelliyor. Yavuz Komutan önderliğindeki bu askeri ekibin canı pahasına verdiği vatan mücadelesinin yanında normal hayatlarını yaşamak için harcadıkları çaba; askerlerimizin ne zorluklar yaşadığını gözler önüne getiriyor.