Takipçiyi dinledi ayrıldı

Seda Sayan, bir takipçisinin uyarısı üzerine sevgilisi Murat Karabova'nın gerçek yüzünü gördü. Sevgilisinin eski karısıyla samimi olduğunu öğrenen Kadırgalı, ilişkisini anında bitirdi. 

Seda Sayan, 6 yıl aşk yaşadığı  Erhan Çelik'ten 7 ay önce ayrılmıştı. Ağustosta da işadamı Murat Karabova ile aşk yaşamaya başlamıştı. Ünlü şarkıcı son aşkı Murat Karabova'dan da ayrıldı. Seda Sayan'ın Murat Karabova'dan ayrılmasının nedeni olarak da etrafındakıilerin “o adama dikkat et!” şeklinde yaptığı uyarı gösterildi. 

INSTAGRAM'DAN CEVAP VERDİ

Bu uyarının yapılmasının nedeniyse geçen günlerde çok ağır bir gribal enfeksiyon geçiren Murat Karabova'ya iki çocuğunun annesi ve hemşire olan eski eşi Aslı  Sarıpınar'ın baktığı ve ikilinin yeniden bir araya gelmediğinin iddia edilmesi. Murat Karabova'ysa iddialara  Instagram hesabından bir paylaşım yaparak cevap vermişti. 

'BİR TEK SEDA'YA NİYETLİYİM'

Murat Karabova paylaşımına “Kapattığım kapıların deliğinden bile bakmam ben bir tek ona niyetliyim” notunu düşmüştü. Öte yandan önceki gün Seda Sayan, ''Aşık olduğunuz adamın eski eşinin Facebook'una bir girin de görün gerçekleri...'' diye yorum yapan takipçisine '' Facebook adresini bilmiyorum at bakalım.'' diye cevap verdi.  Seda Sayan kısa süre sonra da paylaşımını yoruma kapattı. 

BARIŞMA UMUDU SÜRÜYORMUŞ

Murat Karabova dün basında yer alan haberlere  Instagram hesabından bir paylaşım yaparak şöyle cevap verdi: “Yapılacak her şeyin mertçe olması dileklerimle, hala inancım var, doğru bir tanedir gerisi yalan dolan ve rezil düşüncelerdeki insanların fikirleridir...”