Lucescu'dan flaş açıklama! 'TFF ile anlaştım'

Türkiye A Milli Futbol Takımı teknik direktörü Mircea Lucescu, yeni bir başlangıca ihtiyaç duyduklarını ve Romanya ile hazırlık maçı yapacaklarını açıkladı.

Türkiye A Milli Futbol Takımı, teknik direktör Mircea Lucescu'nun ülkesi Romanya ile hazırlık maçı yapacak. Dünya Kupası'na katılamayan Türkiye'nin teknik direktörü, Romanya'da gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Mircea Lucescu, Dünya Kupası'na gidemedikten sonra Türkiye Futbol Federasyonu ile görüştüğünü açıklarken ''Federasyon Başkanı ile görüştüm ve bu projeye devam etmemiz gerektiğinde anlaştık'' ifadelerini kullandı.

''ROMANYA MAÇI 10 - 14 KASIM TARİHİNDE''

Kendi ülkesi Romanya ile hazırlık maçı ayarladıklarını da belirten Lucescu, ''Gelecek maçımız 10 veya 14 Kasım tarihlerinde Romanya ile olacak. Federasyon ile bunu da konuştuk ve kabul ettiler'' dedi.

''YENİ BAŞLANGIÇ''

Maç hakkında da konuşan Lucescu, ''İki takım da zor durumda. Umarım bu maç, iki ülke de yeni bir başlangıca ihtiyaç duyuyor'' şeklinde konuştu. Romanya'da oynanması planlanan maçın yeni yapılan Craiova Stadı'nda oynanması bekleniyor.