• Bist 100
  85.392
 • Dolar
  6,0742
 • Euro
  6,7786
 • Altın
  248,5944
İstanbul
17 / 25
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
12 Haziran 2018 14:39 | Salı

Trabzonspor'un yeni sezonda giyeceği formalar tanıtıldı

Trabzonspor'un yeni sezon formaları bugün Şenol Güneş Spor Kompleksi Medicalpark Stadında yapılacak olan lansman ile tanıtıldı.

Yapılan törende Başkan Ahmet Ağaoğlu ile Macron Ceo’su Gianluca Pavanello sözleşme imzaladı.

İmzalanan sözleşme sonrasında açıklamalarda bulunan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, “Macron spor giyim sektörünün önemli markalarından Türkiye’de çok yeni. Süper lige bizimle giriş yapacak olmalarından mutluluk duyuyoruz. Bize özel çok güzel tasarımlar ortaya çıktı. Ben kişisel olarak çok beğendim ama siyah form üzerinde detaylı çalıştım. Benimde favorim. Formalarımız Karadeniz fırtınasının heyecan ve coşkusunu yansıtıyor. Geriye kalan futbolcularımızın o formaya ruh vermeleri. İkincisi taraftarların formaları sahiplenerek bir parçası olmaları. Bazı başarılar forma isimleri ile anılır. İnanı9yorum ki Macron’da bu şekilde tarihteki yerini alacaktır.” dedi.

Başkan Ağaoğlu’nun konuşması sonrasında konuşan Gianluca Pavanello, “Türkçe konuşmadığım için özür diliyorum. Bugün burada olmaktan son derece mutluyum. Türkiye büyün bir ülke biz bu ülkede marka olarak yer dinmek istiyoruz. Trabzonspor gibi büyük be prestijli bir kulüple buna başlamak istiyoruz. Macron İtalyan bir şirkettir ve son yollarda çok hızlı bir yükseliş gösterdi. Bizim güçlü yönümüz İtalyan zevkini güzel giyinme gücünü teknik ile birleştirerek büyümeye devam ediyoruz. Biz çalıştığımız kulüplerle en önem verdiğimiz konular estetik ve o kulübe özel olmasına önem veriyoruz. Trabzonspor kulübü ile uzun çalışmalar neticesinde bu formaları geliştirdik. Yepyeni be çok özel bir forma yarattık. Ben umuyorum ki taraftar bu formaları gördüğünde ve dokunduğunda çok sevecektir ve bu kulübe şans getirecektir. Çünkü bizim şirkette de söylediğimiz gibi Macron’la daha iyi oynanır.” İfadelerini kullandı.

Yapılan imza töreni sonrasında formaların tanıtımı yapıldı. Parçalı ve Mavi forma TS Club'larda satışa sunulurken siyah forma Temmuz ayının ilk haftasında satışa sunulacak.

(Haber61)