Yasak aşk cinayetle bitti

Yunus Güleç, akrabası İsmail Uğur Güleç ile evli olan kızını, evinde uygunsuz halde yakalayınca, bıçakla saldırdı. Kendisine tabanca ile ateş açan Güleç’i öldüren, kızını ağır yaralayan adam jandarmaya teslim oldu.

Olay, Manisa'nın Aleşir ilçesinde önceki gün saat 23.30 sıralarında, Türkmen Mahallesi'nde meydana geldi. Kahve işleten Yunus Güleç, evinde, uzaktan kuzeni olan evli ve 2 çocuk babası, eski futbolcu, çiftçilik yapan İsmail Uğur Güleç ile evli ve 1 çocuk annesi ev kadını kızı E.K'yi uygunsuz halde gördü. 

TABANCA İLE ATEŞ AÇTI 
Çılgına dönen baba Yunus Güleç, evdeki ekmek bıçağını aldı. İsmail Uğur Güleç, yanında taşıdığı ruhsatsız silahla baba Yunus Güleç'e bir el ateş etti ancak isabet ettiremedi. Yunus Güleç, bunun ardından İsmail Uğur Güleç'i defalarca bıçakladı. Daha sonra Güleç'in tabancasını alan baba Yunus Güleç, kızı E.K'ye 4 el ateş edip onu yaraladı. Birkaç el de İsmail Uğur Güleç'e ateş eden Yunus Güleç, jandarmayı arayarak haber verdi. 
OLAY YERİNDE CAN VERDİ 
Yunus Güleç'i gözaltına alan jandarma, sağılık ekiplerini çağırdı. Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde, İsmail Uğur'un olay yerinde öldüğü belirlendi. Ağır yaralı E.K. ise, ambulansla Alaşehir Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alındı. E.K.'nın sağlık durumu ciddiyetini koruduğu öğrenildi. Olayda kullanılan ruhsatsız tabanca ve bıçağa, jandarma tarafından el konuldu. Soruşturmanın sürdüğü bildirildi.