• Bist 100
  121177
 • Dolar
  5,9477
 • Euro
  6,5587
 • Altın
  302,2870
İstanbul
7 / 9
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA

YAZARLAR

Burcunuz bugün neler söylüyor?

Koç 
Bir konunun sonuna geliyor gibisiniz sevgili Koç’lar. Uğraştığınız konuların meyvelerini alabilirsiniz. Aklınızı kurcalayan bir konunun cevabını bir anda bulabilirsiniz. Sezgileriniz özellikle sabah saatlerinde çok yüksek olacaktır. Dingin ve sakin bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. 

Boğa
Aktif bir gün yaşamanız söz konusu fakat bu aktiflik sizi biraz yorabilir. Fikir ayrılığı yaşayacağınız konular olabilir. Özellikle Ay’ın arkadaşlar ve çevrenizi ilgilendiren alanda ilerliyor olması dikkatinizi çevrenize yöneltebilir. Bugün kendinize vakit ayırmalı ve önceliklerinizi belirlemelisiniz. 

İkizler 
Aklınız kariyerinizde ve yapacağınız girişimlerde olabilir. Yeni bir konuya odaklanmanız söz konusu olacaktır. Enerjiniz yüksek ve planlarınız hakkında paylaşımlar yapıyor olabilirsiniz. çevreniz ve sosyal ortamların sizlere şans getirdiği bir süreçtesiniz. Araştırmalısınız, dostlarınız ile bir araya gelmelisiniz. 

Yengeç 
Ay dost burcunuz Balık’ta ilerlerken sizde üzerinizde pozitif enerjisini hissediyor olacaksınızıdır. Gününüze pozitif etkileri ile dinlenmeye fırsatlar bulabilir, uzun zamandır araştırmak istediğiniz konular için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yoğun bir haftaya başlayacağınızı bilmeli ve bolca dinlenmelisiniz. 

Aslan 
Neşeli ve motivasyonunuz yüksek bir gündesiniz. Aşk ve çocuklar konusu öne çıkabilir. İlişkilerinizde diyaloglarınıza dikkat etmelisiniz, aldanma durumu söz konusu olmasın. Ayrıca Ay’ın konumu bugün sağlık konusuna da dikkat etmelisiniz. Ailenizi ilgilendiren bir sağlık haberi almanız da söz konusu olabilir. 

Başak
İkili görüşmeleriniz ön plana çıkabilir bugün. Sezgilerinizin yüksek olması ile iletişiminizde karşınızdaki kişilere empati geliştirmeniz sizi yormayacaktır. Ev ve yuva yaşamınızı ilgilendiren konular ön plana geliyor. İş hayatınızda yenilikler yaşayacağınız bir haftaya hazırlanıyorsunuz. Temponuz yükseliyor. 

Terazi 
İletişim trafiğiniz çok hareketli sevgili Teraziler. Aklınızda birçok planın belirdiği bir süreçtesiniz. Yakın çevreniz ile sürekli iletişim halinde gibisiniz. Özellikle kardeşler konusunun ön planda olduğu bir dönemdesiniz, alacağınız haberler yüzünüzü güldürecektir. Hayatın neşeli tarafından baktığınız bir dönemdesiniz.

Akrep 
Çocuklar konusu ön planda olabilir, onların ihtiyaçları önem kazanabilir. Kiminiz de aşk hayatınıza önem verebilirsiniz bugün, aşk ve hobileriniz ile ilgilenmek isteyebilirsiniz. Motivasyonunuzu olumlu etkileyecek konular gündeme gelebilir. Yuvanızı ilgilendiren bir sorumluluk almaya hazırlanıyor gibisiniz. 

Yay 
Zihniniz gayet aktif sevgili Yaylar. Biraz spontane yaşama arzunuz yükseliyor gibi diyebilirim. Bugün dikkatiniz yuvanızda diyebilirim. evde yapmak istediklerinize zaman ayırma fırsatı yakalayabilirsiniz. Fakat aileniz ile gireceğiniz diyaloglarda dikkatli olmalısınız, özellikle anneniz ile duygusal anlar yaşayabilirsiniz. 

Oğlak 
Seyahat fırsatı yakalayabilirsiniz. Yolculuklar ile ilgili konular gündeme gelebilir. Kiminiz de bir eğitim ile ilgilenebilirsiniz. Bir workshop’a katılmak örneğin. Ay’ın dost burcunuz Balıkta ilerlediği bugün dikkatiniz iletişimde. Fakat yanlış anlaşılmalara açık olabilir, beklentileriniz yükselebilir.

Kova 
Kendinizi istediğiniz ölçüde göstermeye az kaldı sevgili Kova’lar. Mars’ın bu hafta burcunuza yapacağı geçiş ile enerjiniz yükselmeye başlayacak. Bugün kaynaklarınız önem verebilirsiniz, dışarıda güzel bir yemek organizasyonu içinde olabilirsiniz. motivasyonunuz sizin bakış açınız ile yön bulabilir. 

Balık
Sezgileriniz gün içinde sizi doğruyu görmek yönünde motive edecektir. Özellikle akşam saatlerinde duygularınız mantıklı ve sağduyulu yönde olacaktır. Kararlılığınız yükseliyor.  Yenilikler yaşamak istediğiniz bir süreçtesiniz. Kendinizi istediğiniz ölçüde göstermeye de başlıyorsunuz.