• Bist 100
  121145
 • Dolar
  5,9442
 • Euro
  6,5535
 • Altın
  302,0740
İstanbul
6 / 9
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA

YAZARLAR

Burcunuz bugün neler söylüyor?

KOÇ

Kararlı hissedebileceğiniz bugün enerjiniz ve motivasyonunuz yüksek olacaktır. Önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz, bir çok proje ile aynı anda ilgilenmek isteyebilirsiniz. Dalgınlıklara karşı dikkatli olmalısınız. 

BOĞA

Sağlık ile ilgili konularınız ön planda olabilir. Bir kontrol yaptırabilir veya aklınızda dinlenmek olabilir. Motivasyona ihtiyaç duyabilirsiniz bugün, çevrenizin ve eşinizin desteğini fazlası ile hissedebilirsiniz.  

İKİZLER

Dengede hissedebilirsiniz bugün. Ay ve Merkür etkisi kararlılık getirecektir, fakat fazlaca hayal kurmamalısınız. Ayrıca fikirlerinizi karşınızdaki kişilere net aktarmaya önem vermelisiniz.  Özellikle iş konularıda. 

YENGEÇ

Aktif bir gün yaşamamanız söz konusu. İŞ çevrenizde yenilik haberleri alabilir, siz de bir değişim yaşamak isteyebilirsiniz. belki aklınızda kariyerinize farklı bir yön vermek olabilir sadece ihtiyacınız olan cesarettir. 

ASLAN

Şansınız yüksek sevgili Aslanlar. Girişimci yanınızı devreye alırsanız eğer çok olumlu gelişmeler yaşamanız söz konusu. Şans oyunları örneğin, veya birşeye gereğinden fazla para harcamak gibi. İyimser hissediyorsunuz. 

BAŞAK

Kazançlarınızın arttığı bir gün yaşayabilirsiniz. Gelirlerinizi arttırmak için bir girişiminiz olabilir. Karar vermeden önce riskleri iyi değerlendirmelisiniz. Yeni bir tempo öncesinde gibisiniz sevgili Başaklar. 

TERAZİ

Ay bugün karşıt burcunuzda ve ikili ilişkilerinize önem veriyorsunuz. Eşinizin veya ortak projelerde birlikte iş yaptığınız kişiler ile önemli görüşmeler yaşayabilirsiniz. Ev yaşamınızda yapmak istediğiniz değişimler olabilir.  

AKREP

Maddi kazançlarınıza odaklandığınız bugün gelir artışları için bir takım girişimlerde olabilirsiniz. Birşeyler alıyor gibisiniz. Tabi kazançlarınızın ön planda olduğu gibi harcalarınız da yükselektir. İş temponuz ve rutininizin hareketli olması ön planda.  

YAY

Ay’ın Koç burcunda ilerlediği bugün motivasyonunuz yüksek sevgili Yay’lar. Hareketli ve enerjik hissedeceğiniz bugün girişimci yanınız da yüksek olacaktır. Hedefler belirleyebilir, yeni fikirler geliştirebilirsiniz. 

OĞLAK

Ay Koç burcunda ilerliyor bugün. Girişimlere açık olduğunuz kadar, yenilik ihtiyacınız da yükselebilir. Maddi konularda kazançlarınızı olumlu etkileyecek bir gelişmeye hazırlanıyor gibisiniz.  Aklınızda birçok proje olabilir. 

KOVA

Enşilerinize odaklanmamalısınız, biraz oluruna bırakmayı denemelisiniz. Ay Koç burcunda bugün zihinsel olarak gayet aktif bir gündesiniz. Sosyal ortamlarda olabilirsiniz, çevrenizin gayet hareketli olduğu bir gün bekliyor sizleri.  

BALIK

İş yaşamınız, günlük rutininiz ve ekonomik kaynaklarınızı ilgilendiren gelişmeler yaşıyor gibisiniz. Önemli kararlar alma gününüzüde olabilirsiniz. Fakat dalgınlıklara karşı dikkatli olmalısınız.