• Bist 100
  121104
 • Dolar
  5,9473
 • Euro
  6,5573
 • Altın
  302,0150
İstanbul
7 / 9
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA

YAZARLAR

Burcunuz bugün neler söylüyor?

KOÇ

Kendinizle ilgili konularda pek fazla konuşmak istemeyeceğiniz ve gizli sayılabilecek konularla ilgilenmek isteyebileceğiniz görülüyor. Alım-satım, vergi miras ve tamamlanmamış sigorta işlemlerinizle ilgilenebilirsiniz. Eşiniz veya sevgilinizin sizinle daha fazla zaman geçirmesini isteyebilirsiniz. 

BOĞA

Canınız ikili ilişkilerden dolayı sıkılabilir. İnsanların sizi anlamadıklarını düşünebilirsiniz. Duygularınızın yoğunlaşarak kafanızı karıştırmasına izin vermeyin. Kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Maddi işleriniz ve beklentilerinize odaklanın. Duygusal hayatınızda ani değişimlerden vazgeçin. 

İKİZLER

Ayrıntılara önem vermeniz günlük işlerinizi yoluna koymanıza yardımcı oluyor. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz konular size zevk verecektir. Parasal harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir günde bulunuyorsunuz. Yatırım için uygun bir dönemde bulunduğunuzdan hesabınızı iyi yapmanız gerekiyor. 

YENGEÇ

Sevgide yenilikler yapma isteği duyabileceğiniz bir gündesiniz. Olaylardan ders almaya bakın. Alışverişe çıkabilir, kendiniz ve sevdikleriniz için güzel hediyeler alabilirsiniz. Bugün başladığınız ilişkilerin iyi sonuç vermesi sizi zorlayan her iş için de netlik kazandıracak. Başladığınız her ilişkiye değer katın. 

ASLAN

Enerjinizi evinizle ilgili konulara yönlendirmek isteyebileceğiniz bir gün. Ailenizden birisiyle küçük bir yanlış anlama nedeniyle tatsız bir durum yaşama ihtimaliniz var. İş hayatınızı temelinden etkileyecek bir olay karşısında çok tereddüt edebilirsiniz.Telaşlanmadan karar veririseniz sonunda sevinen yine siz olacaksınız. 

BAŞAK

Bugün kendinizi iyi hissedecek ve zamanınızı verimli, yoğun şekilde geçireceksiniz. Yolda aniden karşılaşacağınız bir olay sizi biraz gerginleştirebilir. Gizli buluşmalardan uzak durun. Bugün detoks yapmak beden ve ruhunuzu fazlalıklardan arındırmak için çok uygun bir gündesiniz. 

TERAZİ

Maddi konularda atılım yapmak ve risk almak isteyebileceğiniz bir gün. Günlük çalışmalarınızda aşırı yük altına girmiş gibi hissedebilir ama zorlukların üstesinden organizasyon yeteneğinizi kullanarak gelebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konuları ihmal etmeyin. Kendinizi biraz huzursuz ve gergin hissedebilirsiniz.

AKREP

Enerjinizin düştüğü, kendinizi mutlu hissedebilmek için zorlandığınız bir gün. İlişkilerinizdeki problemleri artık kaldırabilecek bir ruh hali içinde değilsiniz. Çevrenizde oluşan sert iletişimlerden kendinizi koruyun, eski alışkanlıklardan arınıp yenilenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. 

YAY

Kendinizi kalabalık ortamlarda rahatsız hissedebileceğiniz bir gün. Meslek yaşantınızda atılımcı davranmak yerine otoritelerle ilişkilerinizi ılımlı tutmaya çalışmalısınız. Sevgilinizin söylediği bir sözü kafanıza takıp kendinizi huzursuz edebilirsiniz. Unutmayın sözlerden ziyade niyet önemlidir. 

OĞLAK

Arkadaşlarınızla bir araya gelerek güzel saatler geçirebilir, birlikte yapabileceğiniz işlerden kazanç elde edebilirsiniz. Aşk konusunda oldukça hoş ama flört yönü ağır basan ilişkiler yaşamanız mümkün. İş yorgunluğunuzu arkadaşlarınızla geçireceğiniz güzel saatlerle üstünüzden atacaksınız. 

KOVA

Meslek yaşantınızda kendinize güvenle hareket edeceğiniz bir gündesiniz...Para konularında temkinli davranmalısınız.Kendinizi fazla zorlamamanız gereken bir günde bulunuyorsunuz. Beğeneceğiniz birisiyle tanışabilirsiniz. Şansınızı değerlendirmek sizin elinizde. 

BALIK

Kendinize zaman ayırmalısınız. İş hayatınızda ki inişli çıkışlı günler geride kalıyor. Bugün çevrenizde size gerilim veren işler ve kişilere karşı sabırlı olun. Herkesi ve herşeyi tam olduğu haliyle kabul edin. Bugünle başlayarak kariyer ve hızlı yükselme şansları yakalayacaksınız.