• Bist 100
  121120
 • Dolar
  5,9513
 • Euro
  6,5651
 • Altın
  302,0900
İstanbul
7 / 9
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA

YAZARLAR

Burcunuz bugün söylüyor?

Koç 
Öncü duygularınızın aktif olduğu günün enerjisinde, inatçı yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. İş çevrenizde sizi zorlayan şartlar ile mücadele etmeniz gerekiyor olabilir. Ay burcunuzda ilerlerken kararlılığınız da yüksek olacaktır. Hayatınıza yenilik katma isteğiniz ile mevcut koşullar arasında denge yaratmanız gerekiyor. 

Boğa 
Masraflarınızın yüksek olması söz konusu. Harcamalarınızın arttığı bu dönemde gelirlerinizi arttırmak için önemli gelişmeler de yaşayabilirsiniz. Ay bugün Koç burcunda ve sizleri biraz dinlenmeye çekmek istiyor gibi. Kendinize zaman ayırmak ve rutininizden biraz uzaklaşmak isteyebilirsiniz. 

İkizler 
Ay’ın Koç burcunda ilerlediği bugün çevreniz ile ilişkilerinizde gayet aktif olacaktır. Yeni girişimleriniz ve yeni başlangıçlar yaşama isteğinizin de yüksek olduğu bugün, ekonominiz ile ilgili bir takım stres yaşamanız mümkün. Yeniye odaklandığınız günün enerjisinde, dikkatinizi eşinize yönlendirebilirsiniz.

Yengeç 
Temponuz ile baş etmek bugün sizi biraz yorabilir.  Ev ve iş hayatınız arasında denge yakalamak konusunda zorlanabilirsiniz. Ekonomik anlamda yaşayacağınız sürpriz yeniliklere açık olacağınız bir döneme hazırlanıyorsunuz. Çabalarınızın karşılığını almak istiyorsanız, taleplerinizi üstleriniz ile konuşmalısınız. 

Aslan 
Ay’ın dost burcunuz Koç’ta ilerlemesi ile motivasyonunuz yüksek olacaktır. Kamusal işlerinizi halletmek isteyebilirsiniz bugün. Dikkatiniz biraz da temponuza ara vermekte olacaktır. Maddi anlamda harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz. Sürpriz masraflarınız olabilir. 

Başak
Dikkatinizin dağınık olduğu ve karar vermekte zorlandığınız bir dönemdesiniz. Bugün Ay’ın Koç burcunda ilerlemesi ile kararlılığınız yüksek olacaktır fakat bir süre daha önemli kararlarınızı ertelemeniz gerekebilir. Kafanız karşık ve hangi yöne gitmeniz gerektiğini düşünüyor olabilirsiniz. 

Terazi 
Yeni teklifler alabilirsiniz sevgili Teraziler. Kaynaklarınızı arttırmak yönünde olduğunuz uğraşlarınız ile ilgili fırsatler çevrenizden gelebilir. Eşiniz ile ilgili önemli bir haber almanız veya onun hayatında yenilikler olması da söz konusu. Fikirlerinizi paylaştığınız bir dönemdesiniz. Çevreniz kalabalık. 

Akrep 
Günlük temponuzda hareketlisiniz. Küçük kazalar yaşamamak adına dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Ani ve atak davranarak alacağınız kararlarınıız olabilir. Rutininizde sizi değişime zorlayan veya girişimci olmanız gereken bir ortamda bulabilirsiniz. Sinirlerinizi zorlamamalı ve pratik çözümler bulmalısınız. 

Yay 
Baslıyı hissediyor bir yanınız, bir yenilik yaşamanız gerekiyor ve bunu arıyor gibisiniz. Bir diğer yanınız da gayet girişimci ve yenilikçi. Üzerinizde stres yaratan durumlardan uzaklaşma isteğinizin yüksek olduğu günün enerjisinde motivasyon bulmanız kolaylaşacaktır. Hedeflerinize odaklanmalısınız. 

Oğlak 
Yuvanız ile ilgili konularınız öncelik kazanıyor gibi. Yuva ve kariyer yaşamınızda yaşadığınız değişimler olduysa buna alışma sürecinde de olabilir,  yeni şartlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Bugün yıldızlar sizi biraz içinize çekebilir, kendiniz ile başbaşa kalarak bir konuya eğilebilirsiniz. 

Kova 
Alacağınız haberlere şaşırabilirsiniz. Gündeminizde yeni haberler, yeni kararlar ve yeni bakış açısı geliştirmek var gibi sevgili Kovalar. Çevre konusunda destekler alıyorsunuz, bir grup aktivitesinde neşeli hissedebilirsiniz. Teklifler almaya da açıksınız, araştırmacı olursanız fırsatlarda gelecektir. 

Balık
Parasal konularda olabilir aklınız. Özgürce fikirlerinizi aktarmak istediğiniz ve kariyerinizde de yaşamınızın genelinde de rutininizi ve düzeninizi değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Yıldızlar size bu konuda destekler vermekte. Cesarete ihtiyacınız olabilir ve bugün sizi cesaretlendirecek enerji devrede.