YAZARLAR

yazarresmi
Emrah Öner

emrahoner78@gmail.com

28 Ağustos 2017

TÜM YAZILAR İÇİN TIKLAYINIZ

Mehmet Ekici ebola mı?

Fenerbahçe’nin aslında en büyük sorunu ne ofansif orta sahada, ne forvette. Fenerbahçe’nin en büyük sorunu arkada. Tarihin en kötü defansı bu sene kuruldu. Wagenhaus-Müjdat döneminden daha kötü bir ikilisi var artık Fenerbahçe’nin. Skertel-Roman. Ona rezalet bir Topal da eklendi. Bu 3lünün en az biri hata yapınca maç berabere bitiyor, ikisi hata yapınca maç kaybediliyor. Bütün bunlara psikolojisini kaybetmiş Volkan’ı da ekleyelim. Bu arada bence Volkan’ın kesinlikle kişisel bir sıkıntısı var. Zira eski Volkan olsa penaltı pozisyonunda hakemi buğulama yapmıştı.
İlk yarı Gençlerbirliği’nin kendi kalesine golü Fenerbahçe’ye ilaç oldu. Fenerbahçe her ne kadar Soldado ile oynasa da hala bitirici eksikliği hissediliyordu. Golden sonra inanılmaz bir penaltı oldu. Fenerbahçe ilklerin takımıdır. Hayatımda ilk defa böyle penaltı gördüm. Kafa kafaya çarpışmaya faul çalındı. İkinci yarı Fenerbahçe Dirar’ın yerine Atıf ile 3.bölgeye yerleşti. Gençlerbirliği 10 kişi idi. Fakat Giulano-Soldado-Valbuena farkı orada çıktı. Aykut Hoca bu 3lüye takımın anahtarını vermeli. Tabi bu 3lüyü bozacak hala adamlar var. İsmail, Dirar, Topal gibi.
Ozan... Aslında Vardar maçında o golü atsa sorun kalmayacaktı. Dün golü attı ve biraz rahat nefes aldı. Taraftarın nefretini sıfırlaması için 20 gol (bunun 4’ü Galatasaray’a) atması gerekir. Ama taraftarın şunu bilmesi lazım. Ozan vasat bir çift yönlü orta saha oyuncusu. Ve herkes Şenol Güneş değil.
Son cümle de Mehmet Ekici’ye. Bu adama ne oldu? Hiç bir haber yok. 1-2 haftalık sakatlık deniyordu, 1 aydır yok. Ne oldu? Ebola mı?

Emrah Öner Diğer Yazıları

İnşallah düzelir

04 Mayıs 2018

Yabancı madde

20 Nisan 2018

İyi ki doğdun Hocam

09 Nisan 2018

Mahmut Uslu bile atardı

02 Nisan 2018

Alex oynasa atardı

17 Mart 2018