• Bist 100
  100.141
 • Dolar
  5,2810
 • Euro
  6,0152
 • Altın
  217,8447
İstanbul
6 / 10
0530 708 54 54
0530 708 54 54

YAZARLAR

Millet o apoletleri sana söktürmez

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin kime hizmet ettiğini anlamış değilim. Muharrem İnce seçim meydanlarında terör örgütü PKK’ya ölümcül darbeler vuran, Afrin’de PKK’yı, PKK’nın Suriye kolu olan YPG ve PYD’li teröristleri analarından doğduğuna pişman eden, Korgeneral Metin Temel paşanın apoletlerini sökeceğini söylüyor. 

Yani on binlerce asker ve polisimizi kahpece şehit eden PKK terör örgütünü temizleyen Korgeneral Metin Temel paşanın apoletlerini Muharrem İnce Cumhurbaşkanı olunca sökecekmiş. Neden sökecekmiş biliyor musunuz? Metin Temel paşa bir iftar yemeğine katıldığı için sökecekmiş. Sayın İnce avucunu yalarsın. Bu millet seni ve senin gibi zihniyete sahip olanları Cumhurbaşkanı yapmaz. Ne demek ya Türk ordusunun hayatını PKK ve ordunun içine sızmış FETÖ’cü hainleri temizlemeye adayan Temel Paşa’nın bir iftar yemeğine katıldı diye apoletlerini sökmek? 
Amerika'yı memnun etmek için mi? 
Sayın İnce hayırdır Amerika’yı memnun etmek için mi böyle konuşuyorsun? Sen bırak Temel Paşa’yla uğraşmayı 24 Haziran sonrasını düşün. 24 Haziran sonrası Kılıçdaroğlu ile yaşayacağınız koltuk kavgasını şimdiden düşün. 
Kardeşlerim Allah ülkemiz için hayırlısı kimse onu başımıza getirsin. Ancak FETÖ’cülerin ele geçirdiği bugünkü CHP’den ve CHP’nin cumhurbaşkanı adayından millete hayır gelmez. Çünkü bugünkü CHP yönetimi iki yüzlülük yapıyor. Bir taraftan biz Atatürk’ün partisiyiz derler, diğer taraftan Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'ni bölüp parçalamak isteyen PKK terör örgütünün siyasi kanadı olan HDP’yle omuz omuza verip siyaset yaparlar. 
Sizi fetö'cüler mi yönetiyor? 
Bu mu Atatürkçülük? Ne Atatürkçülüğü, bunlar Atatürk’ün resminin arkasına saklanmış iki yüzlüler. Sayın İnce, meydanlarda meyhane ağzıyla konuşmayı bırakın. Zırt pırt sakız çiğner gibi “Erdoğan FETÖ’den izin aldı, Erdoğan’ın üniversite diploması yok” iftirasını bırakın artık. Millet meydanlarda meyhane ağzıyla konuşan değil, aklı başında elle tutulur birşeyler söyleyen adayları görmek istiyor. Ha aklıma gelmişken sorayım Sayın İnce yoksa sizde mi bilerek yada bilmeyerek Amerikalılar veya FETÖ’cüler tarafından yönetiliyorsunuz? Neyse tekrar söylüyorum Sayın İnce, bu millet kendi ordusuna, polisine asla laf söyletmez. Hele hele Bu millet terör örgütlerinin kökünü kazıyan Temel Paşa’ya hiç laf söyletmez. Sizin Temel Paşa düşmanlığınız ancak Amerikalıları ve PKK terör örgütünü sevindirir. Ne diyeyim CENAB-I ALLAH KAHRAMAN ASKER VE POLİSLERİMİZİ FİTNE VE FESATLIKTAN, ŞER GÜÇLERİN PİS OYUNLARINDAN KORUSUN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN, AMİN.